bugün

Komik bir durundur. Kitap okuyarak vakit öldüren birini ciddiye almak çok komiktir.
dumur bir durumdur.
sen vaktini nasıl öldürüyon sayın dalağını çırptığım.
aklı başında bir insanın yapacağı eylemdir. bir konu hakkında bilemediğimiz şeyleri ya kitap okuyarak ya da o konuyla ilgili gerekli kitapları okuyan bir kişi ile kitaplar üzerinden sohbet ederek öğrenebiliriz. bunun dışındaki bilgileri ciddiye almak çok komiktir.
okumayanı şifalandırır.
şaka yapmıyorsa normal durumdur.

aylar önce de kitap okumayla ilgili başlıklar üreten troller vardı, şimdi yine aynı. bu konudan sıkılmıyorlar sanırım, doymuyorlar.

bir yandan da, ters psikoloji gibi geliyor. "kitap okuma" üzerine olumlu/olumsuz bir algı oluşturmak istiyor olabilirler.

ama görünürde(bu gibi entry'lerin her birinde) kitap okumayan birinin, "ben okumuyorsam, başkaları niye okuyor" şeklindeki düşüncesi, aşağılık kompleksi var. hiç şaşmıyor bu.
Hayatta yapılacak en büyük hatadır.
bir twitter filozofunu ciddiye almaktan iyidir.
durum bile yazmayı bilmeyen adamı ciddiye almaktan iyidir herhalde.yani en azından durun yazmazlar.
en etkili beyin çalıştırma faaliyetidir. ülkemizde az kitap okunma sebebi de az beyin kullanma sorunu yüzündendir.
Adama bi gülme getiren durumdur. Kitap okuyan adama ancak güleriz. Evet.
Komik bulmakta haklısınız. Ciddiye alsaydınız yukarıdaki imla hatasını yapmazdınız büyük ihtimal. Neydi sözlükte bir söz vardı çok söylenen hah buldum alenen !
Mantıksız şeydir. Ben kitap okuyan adama selam bile vermem. Evet.
wattpad'da takılan tumblr kızlarını ciddiye alma yılı mı bu 2018 ?
Yok alma survivor okuyanı al. Ya da salla kimseyi ciddiye alma. Wattpad’de yazan manyakları al, onlar sonumuzu getirebilirler. Vampir melez karanlık mafyanın hizmetçisi ıyyyyy. içim bi tuhaf oldu. Kitap yakmak istetiyor insana.
Açıkçası büyük mallıktır. Bunları ciddiye alan da, en az kitap okuyanlar kadar gerizekalıdır.
Komik şeydir. Kitap okuyan bir insan görünce nedense yüzüne tükürmek ve ağzının ortasına bir tane vurmak istiyorum.
görsel
Kişinin ciddiyetsiz bir insan olduğunu gösterir. Kitap okuyan birisi benim için sınıfta kalmış demektir.
Açıkçası beyinsizlik örneği olan şeydir. Kitap okuduğu için beyni olmayan birini, ciddiye almakta, aynı oranda beyinsiz olmak demektir.
Anlamsız şeydir.

Kitap okuyan birisi bana göre adam değildir.

Aydinoglu boşuna laf etmez bak.

O kitap okuyanları ıslak odunla döverim.