1. 1.
    dünyada ve de türkiye de var bu tiplerden. ben farklıyım kitap okuyorum diyerek aslında eleştirdikleriden bin kat daha aşağıda olduğundan habersiz, okuduğu için kendisini şanslı adleden. iki tane kıçı kırık yazarın kıçı kırık saçmalıklarını papağan gibi tekrar ederek bilgeliği, insanlığı elde edebileceğini sanan. var bu insanlardan her yerde.
    18 -97 ... metalnova
  2. 2.
    kitap okumamakla itham edilip aldığı ayar acısı ile entry açan yazarın acınacak halidir. (bkz: #6513525)
    yerinde olsam bir süre kendimi unuttururdum.
    edit: entryi silip kaçması an meselesi olan yazarın tarihi gafıdır aynı zamanda
    12 -2 ... pirifani
  3. 3.
    yanlıştadır. kitap okumamayı bir bok sanmalıdır.
    13 ... bikereindiroeli
  4. 4.
    tipik entel veya entelliğin ne oldugunu bile bilmeden entel olmaya çalışan insan.
    1 -7 ... matem
  5. 5.
    diyen insandan aynı zamanda yılbaşında turistleri taciz etmeside beklenir.ki yapmadığına dair bir kanıtı yoktur.
    19 ... demlikahve
  6. 6.
    kendisini vajinaya adamış bir yazar için söylemi en rahat cümle.
    11 ... kirkugur
  7. 7.
    yanlış sanmak. kitap okumak bok cinsinden hesaplanıyorsa bir değil, tonlarca bok eder. boklarca kitap okumak. kötü bu kötü. neyi ne cinsiyle tartcağına dikkat etcen.
    2 ... proton pompasi
  8. 8.
    (bkz: kitap okumamayı bi bok sanan insan)
    4 ... capak
  9. 9.
    türkiyede 6000 kişiye bir kitap düştüğü düşünülecek olursa şaşırılmayacak tepkidir.teallam yarattın bari takip et.
    3 ... amircik
  10. 10.
    (bkz: gülüyorum ben buna)
    ... elijah snow