bugün

Eline başka şeyler geçmiş senin, uzun kalın, hani başka başlıkta itiraf etmiştin (bkz: iki elle zor kavranan penis) kocaman kavrayamadım diye onun için anlamamışsındır.

Zeka seviyesi yerlerde sürünenlerin iddiası.
kuranı kerimden başka bir halt okumayanların söyleceği sözlerdendir. (bkz: cehalet)
kur'an okumamış kişi beyanatı.
Boş insan beyaanıdır.
her boku okursan öyle olur tabi. işine yarayacak hayatına yön verecek şeyler oku yavrum denilecek hede.
(bkz: troll olmanın dünyanın en boş işi olması)
Şimdi uzun uzun yazmak isterdim de böyle düşünen cahil birine degmez onun için yazmıyorum.
Aslında o kadar da boş bir önerme değildir. Gençliğimde yaşadığım taşranın kütüphanesi ile tek sineması aynı binada olup bina iki katlıydı ve ikinci katı sinema olarak kullanılıyordu, bendeniz idealist bir genç olarak Türkiyeyi kurtarma planları yapan bu nedenle sürekli kendisini geliştirmek amacıyla kütüphaneden çıkmayan birisiydim, bazen eve gitmek için kütüphaneden çıkışta ya da nefes almak için bir ara dışarı çıktığımda yaşıtlarım hemcinslerimin yanlarında kızlarla sinema arasında dışarıda sohbetlerini görür onları küçümser züppeler oruspular falan derdim.
Akabinde yaş ilerlerdi ben ne türkiyeyi kurtarabildim ne de okuduğum kitaplar bana fayda etti. Şimdi düşünüyorum da kitapların peşinde koşup idealist amaçlar uğruna gençliğimi heba edeceğime bir kaç tane karı kızı bir punduna getirebilirim. En azından kara geçerdim.
Sonuç: Evet pişmanım.
Son söz: Kitap okumak dünyanın en boş işidir.
ancak dünyanın en boş adamından duyabileceğiniz sözdür.
kitap okumaya üşenen, kitap okuyanların kazanımlarını anlayamayan tembel insan iddiası.
sen bu yazdıklarını okudun mu merak ediyorum

(bkz: bamasanalan)
hayret kimse yazmamış;

--spoiler--

demiş sığır adam.

--spoiler--

saçma tespittir.