bugün

yasama amaclarından bir tanesi...
Ben bile okuyorum arkadaşlar. Türkçem çok bozulmuştu biraz düzeldi.
Abi okuyamıyorum aklımda o kadar sorun var ki, bu sorunları sadece benim çektiğimi düşünmüyorum. Ülke ekonomisi, vize, final, kitap fiyatları, dolar euro, bu uzayıp gider bu sorunları bi kenara atıp okuyabiliyorsanız helal olsun gerçekten..
"Kitap okumak şunun için güzeldir: Senden asırlar önce yaşamış biri senin de içini kemiren genellikle ifade edemediğin duyguları tarif etmiştir bir yerlerde. Varlığından haberdar olmayan birinin senin yerine sıkıntı çekmiş olduğunu görmek rahatlatır. Anlarsın yalnız değilsindir."
kitap okumak sadece zihinsel bir gelişim sağlar ancak mental olarak derinleşmek, olgunlaşıp şifa ve huzur bulmak, daha çok, okuduklarınızı içselleştirip uygulayabilmenizle, kaliteli insanlarla birlikte olabilmenizle ve kaliteli mekanların havasını teneffüs edebilmenizle ilgilidir. nasıl ki bir okyanusa karışan bir su birikintisi onun gibi bir okyanus olursa işte insan için de bu böyledir.
görsel
Şu an yaptığım aktivitedir.
çocukluktan alışılmamışsa ilerleyen zamanda alışkanlık haline gelmesi zor.
Sessiz bir ortamda yapılacak en iyi şeylerden biri.
göz ve beyin odağında uzun solukta hem kazandırıcı hem sıkıcı hem eğlendirici hem de akıcı olabilen fiili pozisyonlardır.
tutkudur tutkuuuu siz ne diyorsunuz. Bir çeşit bağımlılık da nasıl sigara içmesi gereken birinin eli ayağı titrer ya içene kadar onun gibi bir şey. O gün bir şey okumadıysam kendimi samandan beter hissediyorum. Ben kitap oku da bunun ne olduğunun bir önemi yok şeklinde düşünenlerdenim saçma sapan bir şey okumak bile en azından göz kaslarınızı geliştirir hiçbir şey yapmamakta iyidir yani. Beyin kası için başka şeyler de lazım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.