1. 1.
    üstelik hiçbirinin kapılmamış olması da çok iyi.
    gece başlayan anketlere tıkladığımda ilk entry'nin kadın olması beni şaşırtmıyor artık. hemen bir hışımla iki satır yazı ile basıyorum kalayı bırakıyorum mesaj kutularına.

Kitap alıntısı, şiir, gecenin şarkısı, okunan ilk-son kitaplar, sevilen can alıcı dizelerde ya da sözlükçülerin şu an ne yaptığı başlıklarını gün içinde uplatanların çoğu kız oluyor ve ilgiye aç bireyler olduğu hemen göze çarpıyor.

o kadar eziklediğim ve aşağıladığım halde anlamıyor ve sohbet etmeye çalışıyor bazen de kavga ediyorlar benlen. haliyle ilgi yoksunu olduklarını için konuyu arsızca maksadından çıkarıyorum ve devamında ifşalara kadar gidiyor sözlükte gece delirmeceleri.

şu ana kadar nerde anketçi kız varsa hem geberik yalnız hem de gerçekten gerizekalı. mak lı mekli başlık açan ve durum tespiti yazan yazarlar böyle değil. kadın yazıyor belli ki kültürlü diyerekten başlıklarına yazıp ilgiyle takip ediyorum.

hülasa şekerim, şu ana kadar anket başlığa yazmamış kadın yazar arıyorum.
    5 -5 ... arsizz
  2. 2.
    amacım ilgi değil iki satır güzel birşeyler okusun insanlar. ne lüzumsuz genellemeriniz var bi bitmediniz.
    6 -1 ... galaksi
  3. 3.
    lan ben her gün birilerine alıntılar yapıyorum sosyal hayatta. bunun bile cinsiyetini yapan troller komik değilsiniz. trollük zeka ve incelik gerektirir. bari bunu doğru yapın.
    7 ... fulp piction
  4. 4.
    okuduğu bir kitaptan paylaşırsa herhangi bir sorun yok ama okumadığı bir kitaptan paylaşım yapıyorsa sıkıntı var demektir, şahsi görüşüm.
    5 ... bedreddin
  5. 5.
    arsizzyen tespitler.
    freud aramıza arsızz kılığında döndü.
    1 ... nanautzin