1. 4271.
    “çocukluğun kendini saf bir biçimde akışa bırakması ne güzeldi ,yiten bu işte. bu tükenişle hiçbir yeni yaşama başlanamaz.”

nilgün marmara.
    4 ... kayiplaptoptusu
  2. 4272.
    Bulduğumu sanmaktan ziyade, umduğumu aramaktayım.

Aynadaki Yalan- NFK
    ... fahreinayt
  3. 4273.
    "Bu da," diye veciz bir ifadeyle ekledi Müdür, "mutluluk ve erdemin sırrıdır- yapmak zorunda olduğun şeyi sevmek. Tüm şartlandırmaların amacı budur: insanlara, kaçınılmaz toplumsal yazgılarını sevdirmek.
    1 ... macabeyiiii
  4. 4274.
    Seçim yapma şansım olmadı, gerçi olsaydı da doğru olanı mı seçerdim diye sordum kendi kendime ? Bir dilek hakkım olsaydı, yine her şeyi mahvetmeyi mi dilerdim diye düşündüm. Yine yarım mı kalırdım veya ufanalıp bölünmüş küçük bir parça? Kimsenin yolunun düşmediği, terk edilmiş bir kasaba gibi yanlış zamanda yanlış yerde olurdum yine. Ve yine aptallık ederdim. Yeniden yenil daha iyi yenil değildi derdim, sadece olanları tekrar yaşamak isterdim.

Tekrar her şeyi yaşamak ve kaybetmek, şu an ve bundan sonra hiç olmayacak olmasından daha iyiydi. Bir yıldızın kayması kadar kısa süre bile olsa, yeniden o yıldızı görmek isterdim. Kayıp parçalarımı şarkılarla doldurmak yerine senden bir şeyler olsun isterdim. insanlığa bahşedilen en önemli şey unutmak, benim azap çekmem için bahşedilmemişti, bu da benim lanetimdi.
    7 ... siyahtankoyu
  5. 4275.
    “Siz insanlar,” dedim. “Bir şey hakkında konuşurken, hemen şöyle söylemek zorunda hissediyorsunuz kendinizi: ‘bu şöyle aptalca, bu akıllıca, bu iyi, bu kötü!’ Bütün bunların ne anlamı var? Onun niçin olduğu, niçin olması gerektiği şeklindeki sebepleri kesinlikle açıklayabiliyor musunuz? Böyle yapsanız, yargılarınızda bu kadar aceleci olmazdınız.”

Genç werther’in acıları.
    2 -1 ... david gilmourun parmaklari