1. 1.
    kütahya gibi sosyallikten, etkinliklerden tamamen uzak, yabanıl insanların yaşadığı bir yerde üniversite okuyorsa zaman geçirmek için doğru yere para döken öğrencidir. benimdir. 28 liraya kitap aldım. pişman da değilim amk iyi ki de almışım.
    8 -1 ... papa jupiter
  2. 0.
    gayet mantıklı bir harekettir. hazır tozla ve suyla yapılan sittiri bottan yan sanayi bilmem ney kahvelerine 10-15 lira veren adamlar gelir bir kitaba 20 lira verilmesini eleştirir. bu elestirilerini de sadece sozluklerde falan okuyorum. normalde yanima yaklastirmiyorum çünkü.
    5 ... revy
  3. 1.
    şimdi okur bir öğrenci okuyacağı her kitabı satın alsa her ay en az 100-200 tl kitap bütçesi ayırması gerekir ki bu bizim gibi fakirler için büyük bir miktardır.

kütüphaneleri kullanmak, kişinin sadece kendisi için manevi değeri olan kitapları satın alması daha mantıklı.

insan için en güzeli de budur bence.
    3 ... kavanozdaki ates bocegi
  4. 1.
    şerefsiz, ahlaksız ve insanlıktan bir haber üniversitelidir.

hiç utanmadan birde oturduğu kafenin masasına koyar.
    cebinde ki parayı sigara ve boş beleş ne varsa onlara vereceğine kitap almıştır. vatan hainliği ve fetöcülük dosyalalarında en üst sıradadır. bu üniversiteli var bu üniversiteli tam bir orospu çocuğudur. böylelerini libç pozisyonunda bakırköy meydanda ayakkabıcılara siktireceksin. amına koduğum evladı sen nasıl kitap alırsın. allah belanı versin... 'not:böyle başlığı sikeyim...
    ... saygisiz abdal
  5. 2.
    Kitaba değil yazarın emeğine para veriyordur.
    2 ... koruyucuprezarvatif