bugün

akabinde ismi-yazarı not alınır, kitap fuarında oluru var mı diye tekrar bakılır.
dışarıya hmmm sesi çıkarken içeride başka bir ses yankılanmaktadır.

(bkz: öküz alırız bu paraya)
genel olarak 1. basım takıntım vardır. birçok yeraltı edebiyatının kitapları - fight club da dahil - bukowski, pessoa, cioran nın kitaplarının birinci basımlarını kütüphanemde barındırırım. fakat gelen şerefsiz bazı arkadaşlar giderken habersiz olarak ödünç aldığı için kütüphanemi kaldırdım. bi çoğu kolide.
geçen gün böyle çorlanan kitaplardan birinin - paul auster ın new york 3 lemesi - kitapçıda denk geldim. fiyata bir baktım can kitabevi çıldırmış olmalı dedim ve yerine bıraktım.
yahu yapmayın etmeyin, zaten 10. baskı yapmışsın indirmişsin parayı, daha neyin peşindesin? çok ayıp ediyorsunuz sayın kitabevleri biraz daha insancıl fiyatlar istiyoruz.
Euro olmus 5.15

Yalnızca kitaba özgü olmayan durum
kitabın fiyatını görünce hmm, indirime girerse alabilirim bu kitabı deyip geri koyma eylemini yapacağım durum.
Kitabın fiyatını görünce şey diyorum ‘korsana evet’.
hımm : almasam da olur anlamındadır.
kitap adı altında bizi soymaya çalışan yayın evinin adı alınır ve ilgili bütün kitapları pdf indirilip eşe dosta dağıtılır.
Kitaplar 1 tl olsun duası (amin).
Iki ay once 5 kitabi taksitle almama sebep olmuş pahalliliktir. Lanet olsun!
ayakkabi veya kiyafet alacakkende olur. 500 tela ye ayakkabi mi olur len.
para verilecek söz konusu gerçekten bir bilgi katacak kitap ise alırdım. onca gereksiz şeylere para veriliyor onları hesap etmek gerek önce.
Yurt dışında insanlar kitap okusun diye masrafının büyük kısmını devlet karşılarken, bırak masrafı karşılamayı, üstüne vergi bildirilen güzel ülke, Türkiye.
Genellikle içi boş olan kitaplar pahalı oluyor bilmem fark ettiniz mi?
Dışından kısık sesle hmm. aynı anda içinden bağıra bağıra hııaaamına.
asgari ücretli çalışan olduğum gerçeği ile birlikte korsan almak zorunluluğum var. ne yazık ki basım evlerine yedirecek param yok
Kütüphane üyeliğiyle bedava okuyabilirsiniz. Paranız olduğunda da satın alın cimrilik etmeyin bir zahmet.