1. 1.
    Yeni bir yazar hoşgelmiş. Sanırım eski üyelerden evet biraz arabesk ama gercekten dipsiz kuyu gibi sözlük.
    1 ... mrltln
  2. 2.
    Canimin ici gibi biri.

kiss in october
    1 ... deniz sacli kiz
  3. 3.
    Boyle bir sey olamaz. Yemek istedigim yazar.
    kiss in october
    1 ... deniz sacli kiz
  4. 4.
    yatakta edilen duaların daha kısa ve bir o kadar da içten olduğunu bilen yazar.

aynı yerden kırılmış ki yarımlarımız, bir bütün edebiliyoruz. aynaya yansıyan onlarca kadınınkinden daha huzursuzken ruhum, parmak ucuyla uçurtmalar çizebiliyor yanaklarıma. harflerden kalelerimi yıkıp prenses şatolarına dönüştürüyor kalbimi. korkularımı affediyor, üzerime güzel masallar örtüyor. gülüşü gözlerine dökülüyor, gözlerinde dünyaları taşıyor. yeryüzündeki tüm dünyaları sahiplenebiliyorum onunla konuşurken. sorun değil, beni biliyor. o benim ruhumu görebiliyor. birini bile almıyor elimden. onunla beraberken çocuk gülümsemeler ve sıcak çikolatalar var. onunla beraberken bütün hüzünlerin sonunda mutluluk var.

çıplak kumlar, deniz kabukları ve fransızlar hayatından hiçbir zaman eksik olmasın.
    1 -1 ... deniz sacli kiz
  5. 5.
    Bir yazar.

Hatırlatmakta fayda var.
    kiss in october
    6 -2 ... lord marcus amoralist primses
  6. 6.
    Nick altima 100. Entry'yi giren kisi. O yuzden ozelden nude atacagim. Bekle bebeyim.
    2 -1 ... deniz sacli kiz
  7. 7.
    Yeni sevgilim. Kendisinin bundan şu an haberi olsa da olacağa dur diyemeyeceğini o da biliyor.
    2 ... alfa laval
  8. 8.
    Arkaşlar başım bağlı, deniz sacli kiz'la ciddi düşünüyoruz. Litfen saadetimizden gözünüzü, elinizi, dilinizi hatta dahi belinizi çekiniz. Rica ediyorum. Tşk.
    4 -2 ... kiss in october
  9. 9.
    Evet biz burda seviscez arkadaslar lutfen bu basliga girmeyin. Biraz mahremiyet ya.
    1 ... deniz sacli kiz
  10. 10.
    sözlüğün en insancıl yazarıdır.
    2 -3 ... kingkong2005