1. 1.
  5 mayıs 2006 tarihinde meydana gelen olayda, lise öğrencisi ö.s., okula giderken maltepe emniyet müdürlüğü önünden geçtiği sırada, nöbetçi polis memurunun tepkisiyle karşılaştı. iddiaya göre, polis memuru d.a.m. genç kıza "bu etekle otula gitmeye utanmıyor musun " dedi. çıkan tartışmadan sonra polis memuru, lise öğrencisine dayak attı. darp raporu alan öğrenci ö.s. polis memurundan davacı oldu.

  genç kıza dayak attığı ileri sürülen polisin ise "o kızı görünce kendi kızım gözümün önünde canlandı. kendi kızımı görür gibi oldum.*o nedenle müdahale ettim" dediği öğrenildi.özrü *
  1 -1 ... witch is back
 2. 2.
  - şişşt sen!
  - bana mı seslendin polis amca?
  - dedene!
  - ne?
  - o etek ne oyle?
  - şey benn..
  - ayıp be!
  - ben moderatörüm!
  - afedersin kızım bir an için gözümün önüne yazar olan kızım geldi...
  5 -4 ... martyns
 3. 3.
  AKP zihniyetinin bir sonucudur. Samsunda parkta sarılan çiftlerin uyarılmasından sonra hiç de şaşırtıcı gelmeyen olaydır.

  (bkz: din polisi)
  5 -4 ... baybars
 4. 4.
  imam cemaat ilişkisini akıllara getiren vahim olay. dervişin fikri neyse zikri de odur derler. kimbilir ne düşündü o polis o kızı görünce.

  edit:umurumda değil ama bu entry de kötülendi ya helal olsun.bunu kötüleyen bütün örümcek adamlara iyi niyetlerimi sunuyor amaçlarına ulaşamayacaklarını belirtmeden geçemiyorum.
  4 -2 ... africa
 5. 5.
  şeriatçılığın sinsice yaklaştığını gösteren kalleşçe davranış...
  3 -3 ... shalamar
 6. 6.
  ayrıca bu adamın kızının halini düşünmek istemiyorum...
  dayak atmak için bahane arıyorsa,birde oraya sorgulanmak için yolu düşenleri düşünün..
  ... internettin
 7. 7.
  görevinin bilincinde olan polis memurudur, insanların namusunu korumakla görevlidir, tabi bunu tacizci ve tecavüzcülerle uğraşmak yerine daha kolay olanıyla yani kısa etek giyenlerle uğraşarak yapmaktadır, laftan anlamayanı da döver malum görev başında bide nezarete atsaymış görevini tam yapmış olurdu ama neyse dayakta yeter.
  (bkz: bir ölçü birimi olarak öküz)
  7 ... spectracef
 8. 8.
  kesinlikle yanlış bir olay. polisin ne yapması lazımdı. o kızımıza kısa eteğiyle laikliği temsil ettiği için bir plaket vermesi gerekmez miydi? mesela sokakta fuhuş yapılıyor. ne yapalım, müdahele etmeyelim işlerini bitirdikten sonra bunun anısına medeni cesaretlerinden dolayı bir ödul de onlara verelim. annesinden babasından habersiz başkalarının kucaklarında gezen ve medeniyetle birlikte özgürlüğü temsil eden kızımıza da tebrik mesajları yollayalım. hadi yollayalım...
  (bkz: anladın sen)
  4 -8 ... subfex
 9. 9.
  türban özgürlüğü verin bize ulan özgürlük istiyoruz herkes istediği gibi yaşasın diyenlerin kendi gibi olmayanlara uyguladıkları darp yöntemleridir bunlar...

  böyle bir olay olmuşmu olmamışmı önemli değil;önemli olan dışarı çıkıp bu kafaya sahip binlerce kişi bulabilecek olmamızdır.

  akp zihniyetinden çok akp kadrolaşmasının ürünü bir olay.
  4 -2 ... disco inferno
 10. 10.
  Münferit bir hadise olup toplumun geneline yaymaya kalmak saçma olur.Hele bu konu üzerinden ucuz siyaset yapacaklara tavsiye:devam edin.Ne de olsa içinizde kalan kin ve tatmin edilmeyi bekleyen siyasi duygular daha fazla size acı çektirmesin.
  1 -3 ... italiano