bugün

zaten bulup bulacağı 1 tanedir, sadık olmayacak da ne yapacak? hangi kız yanında şempanze gibi kısa erkek gezdirmek ister?
(bkz: danone) * *
at yalanı s.keyim inanani.
Uzun olan erkeğinde sadık olmadığı varsayımına gidilerek, orta boylu olanların nasıl bir yapıda olacakları merak edilen önerme.
uzun boylu erkeklerin aklı havalarda olduğundan geçerli olan önerme.
bu teoriye ters düşen ata sözleri vardır.

g.tü yere yakın olandan korkacan.
doğruluk payı varsa, sözlükteki bücürlerin, sözlükten kız düşürmek bağlamında, diğer yazarlara göre şansının artacağı önermedir.
uzun boylu erkeklere karşı açılmış karalama kampanyasıdır.
(bkz: yok boyle bir sey)
(bkz: götü yere yakın olandan korkacaksın)
kisa boylu ve boynuz yemis bir arkadasin ortaya attigi sacma baslik...
kesinlikle bir kız tavlama taktiği .ayrıyeten şehir efsanesi daha açık olmak gerekirse palavra.
her boku boya yoran araştırmaların sonuncusu. yok uzunlar mı daha zeki kısalar mı? kısalar mı daha çapkın uzunlar mı? allah allah' efendim insanın karakterini boyu mu belirler yahu. bir arkadaşım var boyu 1.90 ve karısına son derece sadık. öbürü kısa ama adam yere bakan yürek yakan... buradan bilim adamlarına sesleniyorum; peki orta boyluların durumu nedir? geniş halk kitleleri özellikle de kocasının sadakatinden şüphe duyan orta boya sahip kocaları olan ev hanımları endişe içinde bu soruya cevap bekliyor.
külliyen sallama bir önermedir. 1.92 boyundayım ve daha hiç bir sevgilimi aldatmadım. aldatmam da. geçelim bunları. 100 kişiye sorduk türünden şeyler bunlar. o 100 kişi hepimizi nasıl temsil eder. akıl mantık işi değildir.
doğru bir önermedir. erkeklik organı kısa bir insan nasıl ve niye aldatsın ki? mevcut haliyle evdekine zor yetiyordur. ahahahaha
(bkz: kısayım ama bir türlü sadık olamıyorum)
boyla alakası olmayan bir durumda, iki evli çift gerisi ise kısa süreli aşk yaşamayı benimsemiş kişilerle beraber sunulmuş, yalan çıkarım. amaç, medyatik olmak hit almak ise başka.

bir de güzide bir gazetemiş (bol ödüllü) "kızlar evlenirken asosyal erkekleri tercih ediyor" demişti. zavallılar, evlenmeden önce neleri tercih ettiklerini ayyuka çıkartmışlardı.

ha bir de,
"biz tersini bilir, duyar, görür idik"
yalan olan önermedir.
erkegin sadik olmasi ancak isimle meydana gelebilecek olaydir. kisasi uzunu fark etmezdir. ismi sadik olsa bile karakteri icin boyle bir durum soz konusu degildir diyerek anti-tezlenebilecek durum.
sadakatle boyun ne alakasi var diye cevap verilesi önerme.
"onemli olan boyu degil islevi" teorisinin ispatidir.
bir önerme. sosyal bir gerçek... *
http://www.sosyetiqhaber....ewsdetail.asp?NewsID=9260