1. 1.
  bir önerme. sosyal bir gerçek... *
  http://www.sosyetiqhaber....ewsdetail.asp?NewsID=9260
  ... cryptic
 2. 2.
  "onemli olan boyu degil islevi" teorisinin ispatidir.
  3 ... isla morada
 3. 3.
  sadakatle boyun ne alakasi var diye cevap verilesi önerme.
  ... kopush
 4. 4.
  erkegin sadik olmasi ancak isimle meydana gelebilecek olaydir. kisasi uzunu fark etmezdir. ismi sadik olsa bile karakteri icin boyle bir durum soz konusu degildir diyerek anti-tezlenebilecek durum.
  ... dmjoes
 5. 5.
  yalan olan önermedir.
  ... freedean
 6. 6.
  boyla alakası olmayan bir durumda, iki evli çift gerisi ise kısa süreli aşk yaşamayı benimsemiş kişilerle beraber sunulmuş, yalan çıkarım. amaç, medyatik olmak hit almak ise başka.

  bir de güzide bir gazetemiş (bol ödüllü) "kızlar evlenirken asosyal erkekleri tercih ediyor" demişti. zavallılar, evlenmeden önce neleri tercih ettiklerini ayyuka çıkartmışlardı.

  ha bir de,
  "biz tersini bilir, duyar, görür idik"
  1 ... bl
 7. 7.
  (bkz: kısayım ama bir türlü sadık olamıyorum)
  2 ... electronica
 8. 8.
  doğru bir önermedir. erkeklik organı kısa bir insan nasıl ve niye aldatsın ki? mevcut haliyle evdekine zor yetiyordur. ahahahaha
  1 -1 ... trablus
 9. 9.
  külliyen sallama bir önermedir. 1.92 boyundayım ve daha hiç bir sevgilimi aldatmadım. aldatmam da. geçelim bunları. 100 kişiye sorduk türünden şeyler bunlar. o 100 kişi hepimizi nasıl temsil eder. akıl mantık işi değildir.
  3 ... istanbul icin efkar vakti
 10. 10.
  her boku boya yoran araştırmaların sonuncusu. yok uzunlar mı daha zeki kısalar mı? kısalar mı daha çapkın uzunlar mı? allah allah' efendim insanın karakterini boyu mu belirler yahu. bir arkadaşım var boyu 1.90 ve karısına son derece sadık. öbürü kısa ama adam yere bakan yürek yakan... buradan bilim adamlarına sesleniyorum; peki orta boyluların durumu nedir? geniş halk kitleleri özellikle de kocasının sadakatinden şüphe duyan orta boya sahip kocaları olan ev hanımları endişe içinde bu soruya cevap bekliyor.
  1 ... balsikeste baysungur