1. 1.
  içim donarak ofis camından izlediğim hanım abladır, kadın teyzedir. ya giy üstüne bişeyler giy. nasıl olup da bütün ev kadınlarının yedi yirmidört hasta gezdiklerine akıl sır erdirememişimdir hep, artık anladım.
  3 -3 ... maribaturu
 2. 2.
  temizlikle aklını bozmuş kadın tipidir. bu ablaların bulunduğu evlerde öyle elinizi kolunuzu sallayarak gezemezsiniz evin içinde.oraya basma, oraya oturma, ossurma, nefes alma vs...
  "kirlenmek güzeldir" cümlesi onlar için bişey ifade etmez.
  1 ... ertugrulmania
 3. 3.
  ayağında abası vardır muhakkak. Yani asıl önemli yeri korumaktadır. O yüzden hiç bir şey olmaz o kadına.
  1 ... isvicreli bilim adami
 4. 4.
  görenlerin üşümesine neden olan kadındır.
  1 ... rakimalboga
 5. 5.
  işte alın burdan yakın kadınları-teyzeleridir.

  neden üstünü başını değiştirip iş kıyafetlerini gıymezsin hanım ablacığım biraz saygı göstersene işine biz pijamayla geliyormuyuz işimize? he bunu neden söylüyorum? kendilerini temiz sanırlar sabah kalkıp balkonu temizlerler o pijamayla yemek yaparlar, akşam oluncada o pijamayla tekrardan yatarlar. ne işe yaradı şimdi senin bu temizliğin paklığın diye ben düşünmezmiyim...
  2 ... kuntayi kinteleyen adam
 6. 6.
  pijamanın paçalarını diz üstüne kadar kıvıran kadındır. gözümün önüne geldi. suların içinde , buz gibi. domestik ruhlu kadındır.
  1 ... bambu
 7. 7.
  akıl sağlığından şüphe duyduğum insandır. hastalığa davetiye çıkarmıştır. bizi üşütür, görsek de, okusak da, izlesek de... "kendine acımıyorsan bize acı be abla! donduk burda sayende!" diye serzenmek istiyorum ve kendisine acil şifalar diliyorum.
  2 ... live forever
 8. 8.
  pencereden yarı bellerine kadar sarkarak cam da silebilir bu kadın teyzeler, hanım ablalar.
  ... maribaturu
 9. 9.
  sabahlıkla otoparkta gezen versiyonları da mevcuttur. ama kış olduğunun bilincindedir yine de ayaklarına ugglarını giymiştir kadın. bi taraftan da söylenir " ay neden bu bagaj pis kokuyo böyle kamil? gözün çıkmasın adam senin emi. "
  1 ... burke
 10. 10.
  (bkz: temizlik hastası ev kadınları)
  hatta daha kötüleri de var; pazar sabahı odaya süpergeyle dalan anne
  2 ... fuck yourself