bugün

güzelim sahil kentlerinin kırolar tarafından işgal edilmesi.

yaz aylarında eline iki kuruş para geçen bu kekotlar; ablalarımızı, kız kardeşlerimizi, yabancı turistlerimizi uzaktan kesmek, yakından taciz etmek iiçin ellerinden geleni yaparlar. biraz eğlenmek, dinlenmek için gelinen mekanların tüm güzelliği bu insanlar tarafından kaybolabilir.

acilen kamplara alınıp eğitilmeleri gerekir. zaten kimse gidip onlara çıkışmamalıdır. onlar düzenin, eğitimsizliğin kurbanlarıdır; maalesef...

(bkz: eğitim şart)
(bkz: halk plaja hucum etti vatandas denize giremiyor)
bilinçli yapılan bir eylemdir.

kürt devleti kurulma aşamasında, özellikle sahil kentlerine kürt nüfus yığılmaktadır. bunun sebebi ise; sahil kentlerinde bulunan limanlardır. ileride kürt devleti kurulduğu zaman bu limanlara ihtiyacı olacaktır, teziyle hareket edilmektedir.
tiksinç bir durumdur.

halk, sırf donlu insanlar yüzünden ayaklarının dibindeki plajlara gidememektedir.
pembe plaj havlum, miami-vice yazılı parmak arası terliklerimle destek vereceğim olay. bütün sahilleri krolar basmalı, her yerde "istiyomsuun amonagodoom" nidaları yankılanmalıdır.
(bkz: hepimiz recep ivedik iz)
(bkz: siradan fasizm)
(bkz: kirlilik terörü) *
Plajlarin parali hale gelmesiyle cozulebilecek bir sorundur. oncelikle plaj birilerine kiralanir, daha sonra plaji kiralayan sahis plaj'a birkac tane minder ve semsiye atar ,giristede kelle basi 30-40 lira gibi bir ucret alir-tabii iceriye yiyecek, icecek de sokmak yasaklanir
-ne o piknige mi gidiyon ?

mordor'dan aynali gunes gozlukleri, beyaz donlariyla gelen kirolar ise bu paraya kiyamayacagi icin, halk plajina gider ve beyaz turk'lerin manzarasini bozmaz .
(bkz: sözlükteki kürt düşmanlığı)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.