bugün

Hoşgelmiş yazarıdır.
enteresan.

saygılar sunuyorum azizim...
enteresan.

ara sıra da olsa konuşuruz.

azizdir.

Sözlükte yeni bir akım başlatmış olan yazar. Şu an akımı sürdüren bir kişi de olsa iyi gidiyor.. *

iyi yazmalar güzel kardeşim.
Kıllı bir sipermendir tek özel gücü kıllı olması sanırım neyse iyi yazmalar.
Entrylerin sonuna koyduğu kelimeyle beni güldüren yazar.

Enteresan.
alameti farikası olan nidası "enteresaaaaan!" şeklinde olan bir süper kahraman olabilir. *
Dün gece tinyde mikrofonu çalışmayınca "e hadi sessiz sinema oynayalım anlat"ın üzerine, sürekli "yahu nasıl güzel anlattı çıldıracağım " dediğim zekai yazardır. Pek severim, pek güleçtir ve güldürgeçtir.
(bkz: temel içgüdü)
uludağ sözlük'te yazardır.

enteresan.
uludağ sözlükte çaylaktır. asıl bu enteresan.

burdan modlara sesleniyorum. bu kardeşimizi çaylaklığın esaretinden kurtarın. kendisini severiz.

çok konuşur evet. başına gelen çoğu şeyi anlatır eyvallah. bimden crown alır. onun hakkında bile 15 dakika konuşur tamam sözüm yok. ama iyi adamdır. fişlerini üst üste koyar. saatini kurar. işine bakar.

yazsın burada. üzmeyin onu!

edit: bim değil şok tan almış crown u.
çaylak oluşu enteresan gelmiştir.

Boş zamanlarında sokuşlu emmeli gömmeli başlıklarda entryler giren,ülkede kriz çıkınca vicdan ve duyar mastürbasyonu yapan yazar.
(#35416028) espark önünden tramvaya bineceğine, o yoldan dümdüz yürüse tramvaydan daha önce eczacılık kapısına ulaşacağını söylediğim yazar*
Her entrysinin sonuna enteresan yazan yazar.
Enteresan yazardır.
dokuzuncu nesil silik.

gittiği zaman haber vermeyi unutmamış. seviyorum seni.

fakat üzüldüm.
gözlerim doldu lan nasıl gidiyorsun?
tamam, sözlük kötüleşmeye başladı ama sohbet ederdik yahu.

gidenler genellikle başka nickle geri dönüyorlar. inanıyorum sen de döneceksin tekrar.

bir mesaj atarsın. özleyeceğim.
Sen de kendine iyi bak. Başka nickle gelirsen yaz. Yolun açık ola.
inatla konuşmaya çalışan yüz bulamayınca da küfreden farklı yerlerden saldıran dünya çirkini bir abazan.ahaha.

yıkıksın ya yazık acıyorum.
1 şehit olsada yüreğimiz yanar fakat 5 şehit varken 14 şehit diyerek kahpelik yapmanın ne gereği var.