1. 1.
  insanların birçoğunun yaptığı şeydir.

  mesela seni seviyorum kelimesi ardından pek çok şeyin saklandığı bir kelimedir. bir çeşit hayvandır insan. her ne kadar düşünen bir varlık olsak da, kendimizi farklı bir şey olduğumuza inandırsak da temel içgüdüler dahilinde hareket eder ve bunların çıkarına yönelik olarak çalışırız. erkeklerin %90ı için seni seviyorum kelimesi seninle çiftleşmek istiyorum anlamına gelir.

  Muhtemelen bundan daha fazlasını düşünecek kadar Komplike düşünmüyordur zaten.

  Oysa kadın öyle mi birine seni seviyorum dediyse kadın bunu bütünüyle der. sesini sever gülüşünü sever konuşmasını komikliğini. Dışarıdan bakıldığında güzel gelmese bile kendince bir sebep uydurur. Yine sever kadın. çünkü sevdim kelimesinin içine çok şey sığdırır.

  Bir kelime altında fazlasıyla anlam arar. Bu yüzden yaratılış gereği sanki Kadın erkeğe göre biraz savunmasız, biraz aciz değil midir?
  3 -1 ... loveneverdies
 2. 2.
  Aman ha arayı bozmayalım biz
  Sakın ha sıradan olmayalım biz
  Elimize geçen bu fırsatı
  Sevişe sevişe kullanalım biz

  olum bu emre altuğ kamufle etmrmiş resmen Aleni söylemiş.
  1 ... anto
 3. 3.
  erkek deyince neden çiftleşmek oluyor da sevişmek olmuyor veya kadın deyince neden sekülerleşiyor ya da sevişmek neden kirli bir düşünce anlamadım. sevmek ne kadar güzel ve süslü ise sevişmek de öyle. zaten öyle olmasa kökü sevmek olmazdı. iki insanın birbirini sevmesi sevişmek oluyor. işteş fiil. eğer illa kirli bir düşünce ise bazen kirlenmek de güzeldir o zaman.

  ancak cinsler arası ayrım yapmadan farklı örneklerle konuyu ele alırsak daha az çelişkili ve isabetli bir durum olur.
  insan bunu yemek örneğinde de yapar. yemek yemek hayvani bir durumdur. ve özellikle diğer canlıları yemek onlar için kirli düşüncedir. fakat yine de yemek yemeye süslü anlamlar yüklenir. genel olarak insan türüne özgü bir durumdur.
  2 ... hicin evladi