Advertisement

 1. 1.
  geçen sene şu aralar baba yadigarı evime 3 tane sıpa taşındı. ilk başlarda muhabbetimiz güzeldi. sonraları bunlar ders çalışma bahanesiyle eve karı kız getirmeye, evde içkili alem yapmaya başladılar. bir kaç kez uyardım. sizi döverim, sokağa atarım dedim. tamam abi haklısın bir daha yapmayız dediler.

  şimdi bunlar 2 gün kirayı geç getirdi. diyorum ki önümüzdeki ay da kirayı geciktirirlerse kapılarına dayanayım. salona geçip sikimi ovuştura ovuştura "oğlum kirayı ödemeye gücünüz yoksa başka yollardan hallederiz" diyeyim. uzun saçlı ve sakallı cenk'in kavanoz gibi götünü mutfak tezgahına dayayıp sikeyim. şişko top sakallı hakan'ın kafasını buzdolabına sokayım onun da götünü öyle sikeyim. kemal'in çaydanlık gibi götün de oturma odasındaki çekyatın üzerine domaltıp sikeyim. bu üniversiteliler paraya götünü bile verir zaten. büyük ihtimalle kabul ederler. bunları bi güzel siktikten sonra da kışın soğuğunda sokağa atayım. duvarları da hafiften çizmişler. ev benim değil mi zaten oğlum. niye derdini çekiyorum ki bu anasını siktiğimin döllerinin. çizikleri boyatır bir daha kiraya veririm.

  rahmetli babam bu konglomeratı ailenin büyüğü olarak bana emanet etti. bana sık sık iş dünyasında yırtıcı olacaksın diye öğüt verirdi. rahmetlinin bu davranışımdan hoşnut olacağından eminim. aile servetimize sahip çıkacağım.
  3 -10 ... kendi filminin figurani
 2. 3.
  asıl senin gibi ev sahibini oturma odasına sokucaksın, yaş bi odunla sabahtan akşama kadar döveceksin niye dövdüğünü söylemeyeceksin ama. dayağı yerken düşünsün dursun.
  13 -3 ... anto
 3. 3.
  ağzını burnunu kırmama sebeptir. bana bu 45 yaşında evli arsa sahibi iki çocuklu miras peşinde koşan teyze ruh hali nerden geldi bilmiyorum swh.
  6 -4 ... loveneverdies
 4. 4.
  Dikkat ettim niyeti bozmuş hedefe odaklanmış kendi filiminin figuranı

  Senin amacın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek

  Daha evi kiraya verirken olayı kurgulamışsın, 2 günü bahane ediyorsun.

  Edit: troll olduğunu biliyorum elbette
  1 ... isminiunutanadam
 5. 5.
  neyse ki ev sahibim entry sahibi değil. bazen ben de geciktiriyorum, ama ev sahibim bir defacık dahi nerede kiram demedi. hatta eviyle alakalı o kadar tepkisiz ki; yatırmasam bile fark etmez gibi.
  5 -2 ... kotlin
 6. 6.
  protesto ederim. noter kanalıyla.
  1 ... ibni maymun
 7. 7.
  Valla 3 ü haşat etmesin seni moruk? Biri ağzına verir diğeri eline öbürüde götünden siker.. BiZ olsak öyle yapardık.
  5 ... ucan daire baskani
 8. 8.
  Herkes gününde ödemek ister ama para olmadi mi olmuyor gecikedebilir. Önemli olan iyi niyetli olmasıdır işin pustlugunda kira ödemiyor içki içip kumar oynuyorsa önlem alınmalıdır.
  2 ... birbeyinoglu
 9. 9.
  Her ayın 20 sinde yaşadığım sorundur, ödeme günü her ayın 28. Günü.

  Düşün yani bu adam birde diyor ki ; abi 2-3 gün geciktirdik diye amma laf söyledin.

  Ulan adamda hesapta yok, 22 gün geciktiriyorsun be adam, ben aramasam ödeyeceğinde yok. Ölürüm de unuturum mu sanıyorsun ne anlamadım ki.
  4 ... nagam
 10. 10.
  Adamın işleri bozulup kirayı ödeyemeyecek duruma düşerse, ne yapılabilirki?
  Mahkeme mi?
  Mahkeme aylarca sürüyor.
  Tatlı dil mi, kaba kuvvet mi? Hangisi çözüm?
  1 ... kingkong2005