bugün

istanbul da kira fiyatları 6 binden başlıyor. resmen taşşaaaaaaaaaak geçiyor akp milletle. az bile siksinler. ulan asgari ücret zaten 4 bin amk koyunları. nasıl yuva kuracak bu insanlar.
sokakta yatmanız gerektiğine delalet eder.
100 milyon nüfusa çıknca ister istemez artması durumudur. geçinemiyorsan köyüne git.
Ankara'da 2+1 yerin dibinde kotta 2.500. en kıytırık mahallede.
Pahalı ama boş ev Yok. Millette para var ki kiralıyor, satın alıyor.
yer: atakum samsun... 1+1 eşyalı.... ödedidiğim 950 + 50 aidat.
bokunu çıkarmazsa her türlü artırıma he derim.
durun daha bunlar iyi günlerimiz...
Bizim burada iki binada iki daire uzun zamandır boş. Demek ki kiracı bulamıyorlar. insanlar daha uygun yerlere yöneliyordur mecburen. Elin afganı, türkmeni falan beş kişi bir daire tutup yaşarken benim vatandaşım neden köyüne dönüyormuş? Onlar ülkesine dönsün. Bizim binaya suriyeli aile taşındı her gün kavga ediyorlar. istisnasız her gün. Bu insanlara ev kiralayacaklarına türk'lere uygun fiyatlardan ev versinler.
kiracımızın kirasını artırmıyoruz, çok ucuza oturuyor, kıyamıyorum adama yaa. okul servisçiliği yapıyor. corona yüzünden okullar kapanınca para kazanamadı, aylarca kira almadık, anlayışlı davrandık, darlamadık, sıkmadık. bazı insanlar neden zengin olamazın cevabı benim * kiminin parası kiminin duası .
Babam gibi insaflı ev sahibi bulmayı gerektirir. Merkezi konumun babannesi gibi bir konumda 2+1 doğalgazlı, hayvan gibi balkonu olan evden 2500 lira kira alıyor. Aynı konumda en ucuz ev kirası 4500. Aslında adam olması gerekeni alıyor ama işte bi yanda 4500 verenleri görünce insan bi alnımda yazı var mı diye bakmadan edemiyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.