1. 1.
    çok ilginç bir durumdur.
    kipa'ya gitmişsinizdir, meyve reyonuna yönelirsiniz, oradan gözünüze kestirdiğiniz üzümleri güzelce poşete yerleştirip kasaya yönelirsiniz. lakin meyvenin fiyatı gözükmemektedir. bu problemin giderilmesi için tam 35 dakika bekledikten sonra ayaklarınızda hafif kramplar oluşmaya başladığı sıralarda müdür olaya el koyar ve barkotun numarasını kasiyere telefon aracılığı ile aktarır. içinizdeki sevinç duygusunu anlatmak imkansızdır çünkü kaçırdığınız servisten sonraki servise yetişebileceksinizdir. en güzeli de canınız çeken üzümleri almak için inat edip beklemenin mükafatını da almak üzeresinizdir. kod girilir kasiyerin yüzünde oluşan ifadeden bir terslik olduğunu anlarsınız. kasiyer şaşkınlıkla siz okuyun der ve ekranı size çevirir. ekranda okuduklarınızdan sonra o travmayı atlatmanız imkansızdır, çünkü üzüm satılık değildir!
    ulan kardeşim üzümü oraya süs diye mi koydun? ne demek satılık değil lan.. kipa ne için var? üzüm satmak için... ama artık o da satılık değil.
    hayat ilginç... kuşlar, böcekler, kipalar..
    34 -27 ... aglaya ivanovna
  2. 2.
    süs olmayan meyvenin baya baya satılmama durumudur. adamlar satmıyoruz var mı bi itirazı olan, öylesine koyduk reyona diyorlar. şaka gibi.
    3 -1 ... aglaya ivanovna