bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çocuklardan pek hoşlanmayan, içinden oyuncak yerine çocukların nefret ettiği bamya, pırasa gibi sebzeler çıkması muhtemel ve kinder sürpriz yumurta'ya inat piyasaya sürülebilecek olası marka.* *

aylar sonra duruma aydıktan sonra gelen not: efenim bu başlık ekşi'de 3 sene evvel açılmış.. çok utandım.. ben de "ne espri buldum, amma yaratıcıyım" diye fink atıyorum.. affınıza sığınıyorum.. tamamen tesadüf..
    119 -17 ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    (bkz: dindar sürpriz yumurta)
    12 ... scarface
  3. 3.
    içinde koku bombası bulundurma ihitmali yüksek, kötü niyetli yumurtalar.
    3 -1 ... baybars
  4. 4.
    çocukken almadığı takdirde babamı eve almadığım çikolata markası kinder sürprizin çin malı olanı olabilir.
    1 ... purplegoddess
  5. 5.
    (bkz: civciv cikacak kus cikacak)
    1 ... posion
  6. 6.
    -dur kırma, kırma lan. sen görürsün. boğazına takılmaz mıyım şimdi.
    2 -1 ... thedewil
  7. 7.
    Pandoras Box'ın yumurta şekli verilip dışı çocukları kandırmak amaçlı, sütlü çikolataile kaplanmış ürkünç nesne.

Kendine yapılan yanlışı asla unutmayan ve gün olur devran döner intikamımı alırım duygusuyla var olan yumurta.
    2 ... thekingcn
  8. 8.
    dindar sürpriz yumurtayı da akla getiren girişimdir. zira o kesim * her alanda gösterdikleri atılımı bu alanda da gösterebilirler
    (bkz: tehlikenin farkında mısınız)
    3 -5 ... grejuva
  9. 9.
    ad itibariyle zehirli olma ihtimali olan, oyuncak yerine üstünde nah yazan bir kağıt barındıran çukulata şeklinde yumurta ya da yumurta şeklinde çukulata
    1 ... vorhang mithrandir
  10. 10.
    (bkz: mundar süpriz yumurta)
    2 ... arabaciarabayatasget