1. 1.
    Psikolojik bozukluktur. Karşındakinin her zaman samimi olmadığına inanılır ve sadece kendisinin aklını beğenir kişi.
    2 -3 ... ard07
  2. 2.
    Bu konuda profesyonel görüş almak faydalıdır.
    1 -1 ... memati sniper var
  3. 3.
    keyfim yerinde olmadığı zamanlarda herkesin kötü yanlarının gözüme batmasıyla gerçekleşen eylemdir. herkesle anlaşabilmek için gerçekten o insanların kötü yanlarını sineye cekmeniz, içinizden sövseniz de sırf iyi yanları hatrına arkadaşlığınızı sürdürürseniz ancak biriyle anlaşabiliyosunuz. yani ufaktan iki yüzlü gibi bir şey olmanız lazım.
    3 ... bayanbonit
  4. 4.
    Ego full tavan yapmış. Problem var. Hemde ciddi. Anlaşmak için karşıdakini önce anlamak lazım. duruma konuma ve şartlara göre hareket edilmeli. Herkes hatalı olamayacağına göre insanın önce kendine bakması gerekir.
    1 -1 ... gazeloglu
  5. 5.
    kimseyle anlaşamıyorum kolay kolay kanım ısınmıyor insanlara güvenmemekten geliyor bence bu .
    2 ... arda1999
  6. 6.
    sanırım bir lanet, bir bela.

insanlarla asla anlaşamıyorum, bir iki arkadaş bile adam akıllı zor edinirim sanırım.

öyle ki arkadaş dediğim kimse kendimden adam akıllı bahsettiğim insanlar değiller neredeyse.

insanlar çok fazla yargıcılar, belki de hiç anlaşamıyoruz.

ama anlatmayı sahiden kestim bir süre sonra, sorgulmaya başladım değer mi buna diye.
    6 ... fall love the white rabbit
  7. 7.
    20 yılı aşkın süredir tanıdığım tabir caizse yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez diyeceğim arkadaşlarla bile dönem dönem ters dusebiliyoruz.

Benim en sağından en soluna hemen her görüşten arkadaşım oldu. Onlarla politik olarak çok farklı yerlerde olsak da oturup politika konuşmadık.

Söylemek istediğim bir insanı bir nedenle seviyor veya yakın hissediyorsanız oraya yonelin.

Pragmatik davranmak iki yüzlü gelebilir ama sonuçta siz mutlu değilseniz hayatta hiç bir şeyin kıymeti yok.

Herkesin kırmızı çizgileri olmalı ve o sınırlar dışında esneme payı olmalı.
    2 -1 ... memati sniper var
  8. 8.
    muhalif karakter durumu. bende böyleydim sonra karakterimi değiştiremeyeceğimi anlayınca doğru zamanda doğru yerde kullanmak yada susmak gerektiği gerçeğini kabullendim.

kimseyle iyi anlaşmak zorunda değiliz zaten aq.
    1 ... ortambozan
  9. 9.
    kimseyle anlaşamamak
    3 ... mimist
  10. 10.
    kendini farklı görmek, insanları "ortalama zekalı " bulmaktan kaynaklanır. aslında kibirdir.
    5 -1 ... ankara da asik olmak