bugün

çok abartmazsa ve arada değer verir gibi yapıp aslında kendine tapacak mürid toplarsa herkesin sevdiği insan olur. şeytan tüyü işte budur.
kimseden nefret etmeyen insan ile kıyasıya yarışır.
değer veriyormuş gibi görülen ama aslen manyak olan bir insan da vardır bunun yanında, asla yalnız değildir..
kimseyle değer verecek kadar yakın olmayan insan olabilir.
insanlara güvenmekten artık korkan ve sadece kendisine değer veren , hatasının farkına varması umulan insandır. Anime karakterlerinden örnek vermek gerekirse mesela : Gaara . (Neyseki Naruto sayesinde buldu doğru yolu. )
deger verdigi kisiler tarafindan kazık yemis kimsedir.
en doğrusunu yapandır. yakın zamanda böyle bir adama evrilmeyi düşünüyorum.
Aha bu benimki işte.beni de kendisine benzetmeye başladı.yakında benden değer görmeyecek ve sen değiştin artık beni sevmiyorsun edebiyatı yapacak.halbuki beni bu hale o getirdi.
nihilist midir nedir yani? Amaaan koy g.tüne rahvan gitsin!
duygularını kaybetmiş insandır.
Zekidir mantıklı hareket eden insandır. böyle özellikleri sayesinde pek kolay Üzülmez.
kimseden değer görmeyecek insandır. ayrıca hayatı boşa geçecektir.
Gereksiz insandır.
olması gerekeni yapandır.

kimseye değer verilmemeli. herkese hak ettiği kadar değer vermek yeterli.
Biyolojik olarak evrimini tamamlamış olsa da hâlâ ruh karakter davranış olarak cro-magnon olan canlı türüdür.
Tabi ki insanlığı, yaşam içinde gelinen insanlık tarifi açısından insan olması tartışılır.
Çünkü cro-magnon bir canlı bile sürü güdüsü içinde bir arada yaşama gerekliliği (üreme avlanma barınma vb) gereklilikler düşünülürse onların bile bir değer yargısı olacağı (ruhsal veya güdüsel) bir gerçek olup böyle birini hangi canlı sıfatına sokarız bilinmez.

Biyoloji bilgisi olanların yardımı ile bu canlıya bir isim verebilir, tanımlama yaparız diye umut edilen durum.
Hayatın gerçekleri ile yüzleşmiş, kendinden başka kimseyi önemsemeyen kişidir.
Dışarıdan egolu ve kendini beğenmiş gözükse de, aslında kendine de değer vermeyen insandır.
güncel Önemli Başlıklar