bugün

vay arkadaş, avrupa da, hükümetimiz sağolsun, sürekli havlayan ama ısıramayan köpek görüntüsü veriyoruz. önce israil bilmem kaç vatandaşı katletti, sayın rte çıktı özür dileyin para verin dedi, yok. rumlar doğal gaz arayacağız dedi, sayın rte çıktı biraz da onlara salladı yok yapamazsınız savaş gemileri cart curt, ne oldu? adamlar 10 trilyonluk rezerv bulmuşlar. sonra vay efendim bizim dış politikamız çok güçlü...

(bkz: yarrak afadersin)
(bkz: sen türkiye sin siktir et)
türkiye yi değil akp yi siklemiyorlar.
siklenmeyen ülkenin kendisi değildir efenim, ülkeyi yönetenlerdir.
(bkz: yine tespit sıçtım)
haklı söyleyiş

kindle nin ne demek olduğunu bilmiyom.

(bkz: nerdeyim lan ben)
düşman olup hiç birşeye varamayız. müslüman insan geçmişi affeder geleceğe dönük işler yapar. iplemek nedir kardeşim alçakgönüllü olan her zaman yükselir.
bundan on yıl öncesi için doğru bir tespit sayılabilir. fakat gelinen noktada bırakın miklemeyi, döt açmaya hevesli ülkeler bile çoğaldı Türkiyeye. Yani Türkiye eski Türkiye değil artık. Tüm sıkıntılı süreçlere rağmen kör olmak lazım Türkiyeyi gözardı etmeleri için. Bu ülkeyi ciddiye almamak ahmaklıktır. Vallaha ya!
kısmen haklı söyleyiş.
efendim bizim sorunumuz saman alevi gibi olmamızdır.. devam etmek yok, çözüm yok.
yıllarca mandacılık zihniyeti ile üstü örtülü yönetilen şimdilerde ''hani lan büyük devlet'' diyen zırto saçmalaması.

ayak bağı olmayıp önünü açsanız bu ülke daha sözü geçen bir ülke olabilir. ama sağolsun bazıları anayasa mahkemesini istedikleri doğrultusunda kullanıyor.
Memleketini adam yerine koymayıp sözlük üzerinden laf atanları siklemiyorum bu arada. eksi oy verenleri de...
rusya ve abd tarafından net şekilde görülüyor.ne bir toplantıya çağırırlar ne ciddiye alırlar.ne silah satarlar.akp hükümeti sağolsun.
akp bu durumu iyice vahim hale getirmiştir.
kimse siklemediği için zaten dünyanın dört bir tarafında kutlamalar yapıldı 24 haziran gecesi. siz sandıkların başından ayrılmadığınız için görmemişsinizdir tabi.
Dünyanın dört bir tarafı? Almanya, Pakistan ve Hollanda gibi Türk işçilerinin yaşadığı ülkelerde Türkler tarafından kutlandı, biraz kosova biraz sırbistan biraz da filistin. Başka? Onlar da toplasan 50 60 kişi var yok. Hiçbiri de Türkiye süper güç diye kutlamadı. Müslüman AKP iktidarda kaldı diye kutladı. Müslümanı çıkardın mı kutlayacak bir şeyleri yok.
hayatı senede 50 defa yapılan seçimlerden ibaret olmayanların idrak edebileceği bir mesele olsa gerek.
güncel Önemli Başlıklar