1. 1.
  interpals adlı sitede memleketi yunanistan olarak göstermek zorunda bırakır, zira kullanıcıların %90'ı türkiyeyi erişime engellemiştir ve kalan %10 ise türk olduğunuzu öğrendiği zaman konuşmayı keser.
  3 -4 ... josef mengele
 2. 1.
  Evet doğru kimse türkleri sevmiyor
  Türkler de kürtleri sevmiyor.
  1 -3 ... kelagerm
 3. 2.
  Aynı toprakta, aynı bayrak altında yaşayıp, birbirini sevmeyen, birbirini ezen bir milleti, kim, neden sevsin dedirtir.
  Birbirine karşı, sevgisi, saygısı, hoş görüsü tükenmiş bir milletin, sevgi,saygı beklemesi ne de gülünçtür yarabbiii!
  8 -3 ... zeytinyagli dolma kalem
 4. 4.
  çokta şey etmeyin yani kürtler ve ermeniler hariç kimse sen türksün diye senden nefret etmez. yabancı insan diyince aklınıza sadece siyasiler ve hükümetler gelmesin lütfen
  1 -7 ... mumbarsever01
 5. 5.
  yurtdışına gidip kendini türk tanıtan kürtlerin de payı olduğu durum.
  6 ... bdsm hayrani slut girl
 6. 6.
  Geçmişte Anadoludaki planlarını bozup islamiyetin önünde bir duvar gibi durup, ilerleyen yıllarda Türk-islam sancağını Avrupa'nın kalbine sapladığımız için sevmemeleri gayet normal. Özellikle dedelerini 400 sene valiyle yönettiğimiz bir toplumun bizi sevmemesi gayet doğal. Lakin, Macar bir arkadaşım olan Onduras bile turana inanıyorsa bu dava henüz bitmemiştir.
  2 -1 ... osmanbatur
 7. 7.
  Kurucularımızı seviyorlar. Evet.
  ... imperium turcicum
 8. 8.
  atalarımızın diğer toplumları perişan etmesi dolayısıyla etkisini yaşadığımız durum.
  resmen dünyanın *mına koymuş atalarımız. çinliler, slavlar, ingilizler, farslar, araplar, kürtler, almanlar, italyanlar, yunanlar, gürcüler, lehler, çekler, hırvatlar, rumenler..vs her millete kök söktürmüş atalarımız. dolayısıyla adamların tarihi bizim yağmalarımızla savaşlarımızla dolu. osmanlı korsanları 1627 de izlandaya yağma yapıyor düşünün seviyeyi. avrupalıların zihninde atalarının yaşadıkları felaketleri hatırlatıyoruz. bir de üstüe ermeni süryani pontus sözdesoykırımları söylemleri vs eklenince barbar türkler kelimesi oluşmuş adamların zihninde. islam öncesinden tutun islam sonrasına kadar avrupanın ve dünyanın *mına koymuş atalarımız. düşünün en bitik dönemimizde 1.5 milyon ermeni puf olmuş uçmuş anadoludan.* dolayısıyla "savage" sınıfına dahil oluyoruz adamların zihninde otomatikman. her ne kadar atatürk dönemimde bu imajı kırmış olsak da özellikle uzun döneminde tekrardan barbar millet durumuna döndük maalesef. özellikle imaj olarak sıkıntımız var %100 haklı olduğumuz suriye operasyonlarına bile hitlerin çekoslovakyaya saldırması gibi bakıyor avrupalılar. özlem kumruların avrupada türk korkusu diye bir kitabı olması lazım. bu konuyu anlatıyor. yakın zamanda okuyacağım. neyse sonuç olarak kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama ske ske saygılı olmak zorundalar. Ben avrupalılarla çok tartışan biriyim forumlarda sosyal medyada vs tavsiyem şudur ki önce kendinize saygınz olsun ki başkası size saygı duysun.. avrupalılara dert yakınıp kendi milletini ülkeni kötüleyip hiçbir şey kazanamazsın. ezik bir ortadoğuluyum diye dolaşmayın demek istiyorum. çok gördüm avrupalıların kıçını yalayıp milletine laf eden tipleri ama yabancılarda kendi milletini eleştiren bir tip bulamazsınız. örneğin amerikan toplumu büyük ölçüde cehaletten ölmek üzere. iranı haritadan göster desen gösteremezler ama hiçbir amqrikalıdan ya bizim millet gerizekalı mk diye duymazsınız..iç tartışmalarımız yabancıya meza etmemeliyiz..
  5 -1 ... goldilocks
 9. 9.
  nolur sevsinler ya yoksa gece uyuyamayız .

  bakalım biz onları seviyormuyuz ? önemli olan da bu .
  3 -1 ... tiamat
 10. 10.
  türkleri kim sevmiyor?
  şimdi avrupalılar kendi aralarında birbirini sevmiyor, amerika'yı da sevmiyorlar, asya ülkelerini de, afrika ülkelerini de sevmiyorlar. e amerika da avrupa'yı sevmiyor, asya ülkeleri de amerika'yı sevmiyor, e türkler de kimseye karşı aman aman bir sevgi beslemiyor, yani aslına bakarsanız kimse kendi ülkesinden başka bir ülkeyi sevmiyor ama bütün ülkelerin üzerine ittifak yaptığı tek bir nefret var: türk nefreti!

  peki neden?

  orasına burada girmiyorum başka bir konu.
  yani,
  kişisel algılamayın sadece iş.
  1 ... kavanozdaki ates bocegi