1. ?.
  birilerinin sikinde olsun diye yazma kaygısnın ortadan kalktığında yazlıan yazıdır esasında, öküz bilenen duygusuz kimi çok seven için umutsuz hissedilen insan işidir, çok uzun yazılabilirdir, bu gün değil yakın zamanda yazılacak olanda olabili, çok çok sarhoşluk eşiğine yakınlaşıldığında yazılacaktır, aslına bakarsan yazılan kişlinin okumayacağı o zaman diliminde yazılacaktır, en çok gece yalnız olanların yazısıdır.
  2 -2 ... cok gicik yaa
 2. 1.
  (bkz: okuyanı siksinler) tepkisi verilir genelde içten içe.
  ... baddin nabiyon baddin
 3. 2.
  götüyle yazı yazan yazarların okunmayan yazılarıdır. hatta ileri giderek diyorum ki götünle yazsan daha düzgün yazardın. baya seni klavyeye vurmuşlar.
  ... thomasyalarin
 4. 3.
  belki önemli şeyler gerçekten de derin şeyler düşünmüş olup bunu yazıya dökmekle uğraşamayacak kadar kendini yorgun hissetmek ya da becerememek bu sebepten de aman sikerler lan denilerek böyle bir ortam yaratmaya çalışmaktır.
  1 ... kirkincikapi
 5. 4.
  genel de yapılan eylem. gerçi kimsenin sikie olsun diye yazmı.. laaann ne kimseinin sikinde olsun diye yazmıyoruz. hepimiz birileri okusun diye yazıyoruz götler.okunacak bu yazılar amk boru depğil kol gibi yazmışız amk. *
  -2 ... koministimam
 6. 5.
  kendi umrunda olması sana yeterli olan yazıyı yazmaktır. kimse okumasın ne çıkar? daha güzeldir bu yazılar sadece yazana özeldir.
  1 ... odd3reaction
 7. 6.
  yazıyı yazmak tabikimde önemli hacı. yazı bu sonuçta yazılması gerekir.
  ... terliksi insan
 8. 7.
  içinde am, göt, meme gibi kelimelerin bulunmadığı bir yazı yazmaktan başka bir şey değildir.
  ... sanatsal sanat adami
 9. 8.
  kimsenin sikinde olmayan bir yazıyı. *
  -1 ... cetregudbin
 10. 9.
  "ben yazılarımı, bütün yaşamımla bile bu dünyada hiç bir şeyi etkileyemeyeceğimi bilerek umutsuzca, ama tek bir makale ile tüm dünyayı değiştirebilecekmiş gibi bir sorumlulukla yazıyorum."

  demiş emre kongar. kimsenin sikinde olmayan bir yazıyı yazmak benim gözümde böyle bir şey.
  2 -1 ... hacikomunist