bugün

Kimseyi siklememekle aynı durum.
insan bu durumdan belli bir yaştan sonra sıkılıyor. eş istiyor can istiyor canan istiyor.
siz de kimseyi sikinize takmayın. Başka çözümü yok çünkü.
sözlükte huzur demektir birilerisi sizi umursayınca bir kısım da size çatmaya yer arıyor.
Sikimde olmayan durumdur.
Kimsenin de sizin bir tarafınızda olmaması anlamına gelir.
huzur verir kısa bir süreliğine sonra bir şekilde kendinizi yıpratmayı başarırsınız o huzurunda içine edersiniz soğursunuz da aheste aheste sonra insanın içine oturur, ya biri beni görsün leeen deme isteği oluşur artık bünyede...len ben bana nolüyöör yaa biri beni bir yerine taksın moduna da gelebilirsiniz aman dikkat diyeyim kendinizi yıpratmadan bir yerlere takılabilirsiniz öpüyorum ciğerlerim benim.
Hayat yaşamaya değer, intihar gidene kolay olsa bile geride kalanları sarsıyor.
Kafanın rahat olması yani.
Son 2 aydır yaşamış olduğum durumdur. Herkes için çok özelim bir sorunum olursa direk onu arayacağım bu zamana kadar tanıdığı en iyi insanlardan biriyim dostluğumuz ve arkadaşlığımız ömür boyu olacak...O değilde yediğin içtiğin insanlar daha sonra hayatlarına yeni kişi aldığında yada arkasından konuşup konuştuklarını görünce iyi ki onların hayatında özel olarak kalmışım diyorum

Eşit:imla
en güzel şeydir. birilerinin sikinde olunca uğraşan da çok oluyor.
Görünmez miyim lan yoksa diye düşündüren olay.
git biraz sosyalleş adamın asabını bozma. evde oturup oturup kukuman kuşu gibi sonra beni görmiler.
iyidir, aklında olmak lazım.
farkedildiginde acı verir.
Bazı durumlarda tadından yenmez.
(bkz: bakın bu bir dramdır)
güzeldir, ne işiniz var milletin tenasül organında.
ne güzel, senin de kimseyi düşünmene gerek yok. sana ait yalansız, dolansız bir dünya istediğin gibi yaşa amk.
Son zamanlarda yaşadığım sorun beni depresyona dogru götürüyor hadi hayırlısı.
kaçmak için tüm olasılıkları denediğim ancak korkmadan kendime doğruyu söylediğim zaman yüzleştiğim gerçektir, evet kendi gerçekliğimdir.

hayatta hep bir yerlere gelmek için çabaladım, aileme ve sevdiklerime kendimi kanıtlamak için hep olduğumdan daha fazlası gibi görünmeye çalıştım, yapamayacağımı bile bile hiç altından kalkamayacağım işlere bulaştım.

başarısızlığım beni sönükleştirdi sevdiklerimin gözünden yavaş yavaş düştüm zamanla da bir hiç oldum işte.

yani anlayacağınız ne kendi karakterimi koruyabildim ne de başka karakterlere bürünüp başarılı olabildim.

hayattan çıkardığım en büyük ders ise: kaybet ama benliğinle kaybet, hiç ol ama benliğinle ol.

yani kendin olmaktan asla vazgeçme çünkü karakterini kaybedince kaybettiklerine üzülecek bir karakterin de kalmıyor acıların bile sana ait olmuyor bu durumda.
allahın sevgili kuluymuşuz.
(bkz: Yalnız olmak)
kafanın rahat olmasıdır.
Alışılan hede.