bugün

tanım: hiçbir bireyin evet mührünü ampule basmaması sonucu ortaya çıkacak olan durum.

eğer insanların ağzından çıkan her şey doğru olsaydı akp'ye oy veren kimse olmayacaktı. Lakin kime sorsan akp karşıtı. Kime baksan akp karşıtı bağlantılar paylaşıyor. * Ama bu adamlar %47 oy aldı. Lan iki kişiden biri bu adama oy verdi. Nerdesiniz lan ortaya çıkın! *
yüce anayasa mahkemesinin teşebbüs ettiği fakat gerçekleştiremediği şeydir.
akp, biz tüm insanları köle yapacağız, analarınızı belleyeceğiz dese bile olmayacak durum. herkese ntv'nin yurdumun referandum konusunda tuttuğu nabzın programını izlemesini tavsiye ediyorum. o zaman anlayacaksınız ne dediğimi.
paradigma değişimi zordur. her zaman zor olmuştur. bu yüzden paradigma değişimi olacağını zaman sessiz olmak gerekir. zira paradigma değişimine karşıt kesimler tarafından her türlü saldırıya maruz kalırsınız. erken öten horozun pipisini keserler kamil!.
parti olduğu sürece olmaması imkansız hadisedir. dtp'ye chp'ye mhp'ye nasıl oy veriliyorsa akp'ye de gelmesi normaldir. her görüşten insan olması mümkündür ve olacaklardırda.

(bkz: konu başlığı sıçmak)
malı değerli olan bağırmazmış,
sen hiç bağıran kuyumcu gördün mü?
ama manav bağırır, kasap bağırır...
antikacı bağırmazda eskici bağırır.

n.fazıl `ın kısa bir şiiriydi, sadece durumu anlatmak için yazdım. tam olarak doğru olmayabilir.

doğru olanı yaptığını düşünen insan niye bağırsın ki, derdi olan bağırır.

not: bende akp ye oy vermedim. *
Son seçimlerle beraber halen devam eden durum. Herkes vermeyeceğim diyor. Sonra gene birinci parti.

(bkz: akp ye oy veriyorum demekten utanan akp seçmeni)
akp ye oy veriyorum.
Geçen seçim kullanamamistik..1 kasım da iki oyla akp deyiz hacim...
güncel Önemli Başlıklar