1. 103.
    Kağıttan yapılmıştı evlerimiz.
    Hayallerimiz kağıdın keskin yüzü kadar acımasız değildi.
    Jilet gibi kesiyordu karton kutular ellerimizi.
    Biz ne zaman canımız yansa yüzümüzde aynı gülümsemeyle objektife poz veriyoruz.
    Ölmeden önce resmedilen son halinle kimliğin çıkarılıyor öbür tarafa geçiş yapabilesin diye.
    Son bir kuvvet işini yapmaya çalışırken yüzünde o gayretli gülümseme.
    Bedeninden boşalıp akan terler vücudunu gezerken tepende yakmaya çalışan güneş işini iyi yapmıyor.
    Önüne geçen bulutlara dur demeyip bizi kaoslara sürüklüyor.
    Ölmek üzere olanın son isteği kabul edilir ya.
    Hiç bir şeyi kabul etmiyor hayat ve yaşam kaslarımızın güçlenmesine sebep oluyor.
    Her şey bittiğinde tek bir çakmak taşı aydınlatır gökyüzünü.
    Yaşam kaynağı deşarj olduğunda açar gözlerini.
    Sabah olmuştur.
    Çapaklı gözleri bulanık görür öğleden sonraları.
    Etraf tozludur.
    Yüzüne yapışan gülümsemeyle kendi çapında kendi gördüklerini iyi yapmaya çalışıyo
    #37018412 :)
  2. 104.
    Kefenim olan bedenimin son kullanma tarihine kadar sarf ettiğim eforlar menfaat sahibi olmak için değildi.
    içimden geldiği içindi.
    içimden gelenler sonsuzlukta yankılandıkça iyi yaşadığımı düşünüyordum.
    #37018452 :)
  3. 105.
    yeni biri var ve huzurluyum bana aylar sonra aradığım huzuru veriyor. gevşeklik yok yavşaklık yok gereksiz sertlik yok öncekiler erkek değilmiş sözlük... erkek bu işte...
    #37018492 :)
  4. 106.
    Kendimi seviyorum. Olmaya çalıştığım kişiyi , olduğum kişiyi. Kendi ayaklarım üstümde durmak en büyük gayem. Hem mutlu hemde maneviyattan gelen ruhla güçlü bir kadın olmak istiyorum.
    #37018722 :)
  5. 107.
    kimse okumasa da, bilmese de yıprandım. benim de duygularım var. her ne kadar siz öyle değilmiş gibi davransanız da evet ben de bir insanım ve benim de duygularım var. yaptığım her şeyi eleştirmekten vazgeçin artık!
    #37018941 :)
  6. 108.
    Beyin ölümünü gerçekleştirecek kadar içiyordu.
    Sebepleri vardı.
    Kendini daha iyi hissediyordu.
    Tercih sebebiydi.
    Mutsuzluk değildi sorunu tam aksine mutsuzluğun getirilerinden dibine kadar faydalanıyordu.
    içmeyi seviyordu zaman kavramını yitirmek onun gecelerinin vazgeçilmezlerindendi.
    Kafa hafif çakır buğulanmaya başladığında müziğin sesini açıyor yazmak için biriktirdiklerini cebinden çıkarıyordu.
    Anlamlı anlamsız hatıralar gözlerinin önünden geçiyordu.
    Yaşamın buz gibi gerçekleri taş gibi yerinde duruyordu.
    O kadar çok alkol ve o kadar çok yalnızlık.
    Hayat sahneleri karıştırıyor her şey birbirine giriyordu.
    Kafası güzel olan bizdik ama hayat bizden daha çok sarhoştu.
    #37027119 :)
  7. 109.
    o malın* önde gideniydi, fakat senden, benden daha mutluydu.
    #37027140 :)
  8. 110.
    Uzun metrajlı bir filme konu olacak ilgi çekecek bir hikayemiz yoktu.
    Uzun uzun yazdıklarımız vardı ama kendimizi yapımcı hissettirecek paramız yoktu.
    Bütün yaşamlar kadar özeldi yaşadıklarımız.
    Değeri tam olarak anlaşılamayan toplumsal olaylar gibi değersizleştirilmeye devam ediliyordu.
    Doğru olan bir kaç cümlenin evren boşluğunda yankılanmasında;
    Emin olduklarımızı haykırmak zorunda kalıyorduk.
    Anlatmak istediklerimizi sessiz sıralı cümlelerle ifade etmeye çalışırken yüzümüze tokatı yiyorduk.
    Tuhaf bakan gözlerin bakışlarında hayatın neden bu kadar karmaşık olduğunu anlamaya çalışıyorduk.
    Dışarıda alışık bir rüzgar esiyordu.
    Yaz mevsiminin geldiğinin belgeli ispatı sözü geçmeyen ilkbaharın zoruna gidiyordu.
    Mevsimler kendi aralarında kavgaya tutuşmuş gösteriliyordu ve ihale ilkbaharın üzerine kalıyordu.
    Uzun sayılacak kadar orta yaşlı bir ömrün son isteği gibiydi hayatın senaryo gereği hareketliliği.
    Kendini hediye sunulacak kadar özel hissediyordu.
    Yaşam aralığında bir kaç milyoncuk hava boşluğunu nimet zannediyordu.
    Gördüğü bütün kahkahalar aslında arkasından ağlayan bir kaç kişinin feryatlarıydı.
    Yazarak kendini bile kandırıyordu.
    Senaryosu kendine aitti ama cebinde olmayan bir kaç kuruş izin vermiyordu hayallerin gerçek olmasına.
    Hayaldi sonuçta gerçek olamayacak kadar güzeldi.
    Yoğun bakım ünitesine giden sedyeli yolculuğunda hayatı gerçek zannediyordu.
    #37034835 :)