bugün

Sende bir gavat tipi var lan.
(img:#2092260)
Kimse kusura bakmaz ama karına bakarlar bakmazlar bişey diyemem.
(bkz: nasıl gavat oldum)
Adam gibi adamdır. Her kızın hayalini süsleyen medeni eştir.
Kendi tercihidir.bana söz düşmez.
Güzel bir başlık. Türk milletinin ne kadar ileri görüşlü olduğunu,kadın haklarından ne kadar anladığını,kadını öldürmeyip ne kadar üst düzeyde gördüğünü,ve bu kafayla giderse dünyanın en üst ülkelerden biri olacağını aynen gördüğümüz yüce bir başlık.

Bu kafadaki milletler zaten hiçbir zaman diğer milletlere köle olmamış, kendisini kıskanan almanya 'ya gidebilmek için alman götü yalamamışlardır.

Başlık beni gerçekten duygulandırdı.

Hep böyle devam ... ne kadar güzel !!
Ortada kapı gibi istanbul sözleşmesi var tabi. Giyer..
Kusura bakarlar mı bilmem ama kesin hatuna bakarlar abi.
Bacakları güzel ve uzunsa giysin , kısa ve tombulsa milletin göz zevkini bozmasın. Haram ve günah kısmını takmadigin belli.
Karına söyle midi etek giysin, hanım hanımcık olsun.
kimse kusura bakmasın karındır bakarlar.
Koççum benim erkeğe bak. Helal olsun.
ister karın olsun ister olmasın. Kadınlar istediğini giymekte özgürlerdir hep.
Benim ölçüm "dalgalı kur" antalya'daki sınırımla antep'teki farklıdır.
Bu şekilde seni anlayınca onlar da seni anlıyor, öyle itiraz edeni görmedim.
Estağfurullah,ne kusuru.
yazılanlara bakarsan hiç kimse yakınlarına mini giydirmiyor ama o miniler kime satılıyor acep. herhalde ihracata gidiyor.
herkeş namus timsali kesilmiş.

bırakın bunları koçum. etekten başınızı uzaya kaldırın. eteklerle uğraşa uğraşa yerde kaldık. millet aya gidiyor aya.
başbaşayken şeffaf bile giyebilir hiç fark etmez.
Ortada kusur olduğunu kabul eden geniş mezhepli sivingır gavatı erkek pardon erkeğimsi beyanıdır.
Giysin yahu ne var bunda. Hatta bizim burdan da arada geçsin selamlaşırız.
Gavatsan giydirebilirsin kardeşim ama ben karıma miniyi değil eteği bile giydirmem. Karımı onca abazanin namussuzun önüne o şekilde çıkarıp meze yapmam asla.
Laik ve cehapeli erkek söylemi, evet bu godoşlar yüzünden ülkenin başına gelmedik kalmıyor, uğursuz müsibetler.
neden kusura bakayım kardeş. hatta hoşuma bile gider. giysin tabii karın mini etek.
Elbette giyer. Hatta super mini giyer canim karim.
tabiki kardesim. seni en cok ben destekliyorum.

karinin mini etekli fotograflarini ozelden atarsan daha icten destekleyebilirim.
güncel Önemli Başlıklar