1. 1.
    bir orospu çocuğu beyanıdır. bu orospu çocuğunu semtte yakalar yakalamaz anasından çıktığı yere geri sokacağıma şeref sözü veriyorum.
    16 -3 ... marcaisus
  2. 2.
    Kimse kimsenin ne olursa olsun boğazını kesmemelidir. Kimse kimseye hiçbir sebeple şiddet de uygulamamalıdır. insanız, düşünebiliyor ve konuşabiliyorken neden şiddete başvurulur, sık sık sorgulamaktayım.
    8 -1 ... aybanabiseyleroluyoayol
  3. 3.
    Yani bunu diyeni götten sikip, kimse kimseyi durduk yere sikmez demek vardı.
    18 -2 ... benimhalaumudumvar
  4. 4.
    sanki tanıyormuş gibi bi hava sezdim. ama ne gerekce olursa olsun olacak şeymi bu yuh diyorum.
    -2 ... bittimiacaba
  5. 5.
    fotoğrafa bakıldığında sakalın tipi, itinayla alınmış kaşlar ve tip ile yaptığı imla hataları birlikte değerlendirildiğinde hangi güruha mensup olduğu çok rahat anlaşılan bir tipin yaptığı açıklamalardır
    4 -1 ... flat head
  6. 6.
    simdi ben bunu yazanın agzını burnunu kırsam mesela kimse kimsenin agzını burnunu durduk yere kırmaz desem sonrada takım elbise giyip durusmaya cıksam indirim alır mıyım?
    7 -1 ... abaninaltindakisopa
  7. 7.
    kimse kimsenin durduk yere boğazını kesmez
    1 ... drdex
  8. 8.
    Şu da burda dursun.
    (bkz: orospu çocukluğu nedir nasıl yapılır)

kimse kimsenin durduk yere boğazını kesmez
    5 -2 ... drdex
  9. 9.
    Ortada bir vahşet var. Gelip bu söylemlerde bulunmak tam anlamıyla ahlaksızlıktır namussuzluktur.
    ... gencahmet
  10. 10.
    şunu diyeni köpeğim ısırsa, mahkemelik olsak diyeceğim şu: benim köpeğim kimseyi durduk yere ısırmaz.

not: benim kızım gerçekten sıkıntı yoksa saldırmaz. ama saldırırsa s*ker atar. affetmez. trafikte saldırıya uğradığımda dahi gel buraya demeden müdahale etmemiş, olduğu yerde zıplayan ama müdahale etmemiş, eğitimli bir hayvandan bahsediyorum.
    2 -1 ... mofbe