1. 1.
    https://eksiup.com/p/u28968062o8f

potansiyel bir katil daha. beyni normal çalışan bir insan böyle konuşmaz.

başlık ekşiden alıntı.
    11 -7 ... yikanmak istemeyen cocuk
  2. 2.
    bir orospu çocuğu beyanıdır. bu orospu çocuğunu semtte yakalar yakalamaz anasından çıktığı yere geri sokacağıma şeref sözü veriyorum.
    14 -3 ... petrauskas
  3. 3.
    haklı bir söylem.
    3 -33 ... jermainelebron
  4. 4.
    Kimse kimsenin ne olursa olsun boğazını kesmemelidir. Kimse kimseye hiçbir sebeple şiddet de uygulamamalıdır. insanız, düşünebiliyor ve konuşabiliyorken neden şiddete başvurulur, sık sık sorgulamaktayım.
    7 -1 ... aybanabiseyleroluyoayol
  5. 5.
    Yani bunu diyeni götten sikip, kimse kimseyi durduk yere sikmez demek vardı.
    17 -2 ... benimhalaumudumvar
  6. 6.
    Ruh hastası insan sözleridir. Bir insan size ne yaparsa yapsın çocuğunun önünde canını alma hakkına sahip değilsiniz. Aldattı mı boşa, yalan mı söyledi boşa,sevmiyor musun boşa. Neden canını alıyorsun. Neden en kolay ve vahşi yolu seçiyorsun. Bu ancak ruh sağlığı yerinde olmayan bir insanın yapacağı bir şey. Ve bunu söyleyen de geleceğin katili.
    6 ... winxmusa
  7. 7.
    sanki tanıyormuş gibi bi hava sezdim. ama ne gerekce olursa olsun olacak şeymi bu yuh diyorum.
    -2 ... bittimiacaba
  8. 8.
    fotoğrafa bakıldığında sakalın tipi, itinayla alınmış kaşlar ve tip ile yaptığı imla hataları birlikte değerlendirildiğinde hangi güruha mensup olduğu çok rahat anlaşılan bir tipin yaptığı açıklamalardır
    4 -1 ... flat head
  9. 9.
    dilerseniz egm'ye ihbar edebilirsiniz, cinayete teşvik ve katilleri övmek çok ağır bir suçtur.
    8 -2 ... uc boyutlu dusunen kare
  10. 10.
    simdi ben bunu yazanın agzını burnunu kırsam mesela kimse kimsenin agzını burnunu durduk yere kırmaz desem sonrada takım elbise giyip durusmaya cıksam indirim alır mıyım?
    7 -1 ... abaninaltindakisopa