bugün

bir orospu çocuğu beyanıdır. bu orospu çocuğunu semtte yakalar yakalamaz anasından çıktığı yere geri sokacağıma şeref sözü veriyorum.
Kimse kimsenin ne olursa olsun boğazını kesmemelidir. Kimse kimseye hiçbir sebeple şiddet de uygulamamalıdır. insanız, düşünebiliyor ve konuşabiliyorken neden şiddete başvurulur, sık sık sorgulamaktayım.
Yani bunu diyeni götten sikip, kimse kimseyi durduk yere sikmez demek vardı.
sanki tanıyormuş gibi bi hava sezdim. ama ne gerekce olursa olsun olacak şeymi bu yuh diyorum.
fotoğrafa bakıldığında sakalın tipi, itinayla alınmış kaşlar ve tip ile yaptığı imla hataları birlikte değerlendirildiğinde hangi güruha mensup olduğu çok rahat anlaşılan bir tipin yaptığı açıklamalardır
simdi ben bunu yazanın agzını burnunu kırsam mesela kimse kimsenin agzını burnunu durduk yere kırmaz desem sonrada takım elbise giyip durusmaya cıksam indirim alır mıyım?
görsel
Şu da burda dursun.
(bkz: orospu çocukluğu nedir nasıl yapılır)

görsel
Ortada bir vahşet var. Gelip bu söylemlerde bulunmak tam anlamıyla ahlaksızlıktır namussuzluktur.
şunu diyeni köpeğim ısırsa, mahkemelik olsak diyeceğim şu: benim köpeğim kimseyi durduk yere ısırmaz.

not: benim kızım gerçekten sıkıntı yoksa saldırmaz. ama saldırırsa s*ker atar. affetmez. trafikte saldırıya uğradığımda dahi gel buraya demeden müdahale etmemiş, olduğu yerde zıplayan ama müdahale etmemiş, eğitimli bir hayvandan bahsediyorum.
maalesef kimse kusura bakmasın ülke insanı psikopat oldu. bir sinir, tahammülsüzlük, herkes patlamaya hazır bomba. psikiyatrisler incelese herkeste birşey çıkar. bunun kadını erkeği yok. geçenlerde başkasından hamile kalıp masum bir erkeği babasına vurduranda bir kadındı. yine bir kadın benle nasıl evlenmezsin diye sevgilisini vurmuştu. trafikte gidiyorsun kadın sürücü haksız olduğu halde küfredip el, kol hareketi yapıyor ya da erkekse silah bıçakla iniyor. iyice ülke tımarhaneye döndü.
Farklı olayım derken orrospu çocuğu olmuş kişi beyanı.
Evet durduk yere yapmaz bunu cani bir pislik olmak gerekir egitimsiz bir yaratik olmak gerekir.
Bu tür söylemlerde bulunanlar, ona hak verenler (doğrudur, haklıdır vb) ınsan olmakla ilgili ciddi sorunları var. Hayvan bile denilemez ruh kanseri varlıklar. En acısı da bu orospu çocuklarıyla aynı ülkede yaşamamız, aynı havayı solumamızdır. Yazık.
Hayır! Kim bilir neler yaşadı adam diyenleri anlamıyorum. Ben onları anlamak da istemiyorum. Çocuk "Anne ölme" diyor "Baba katil olma" demiyor. O çocuk annesini istiyor be annesini. O çocuk o yaşta sağlıklı bir babası olmadığını biliyor, bunun ayrımını yapıyor siz ne tür canilersiniz ki gözünüz kapalı buna haklı gerekçe gösterebiliyorsunuz! Çok yazık !
Bu tipler sinemada, otobüste, metroda, avm de, sokakta yanımızda oturuyor ya da geçip gidiyorlar ve biz hastalıklı beyinlerini asla bilemiyoruz.
O zaman şu an bu herifin boğazının kesilmesi için bir sebebimiz var. it oğlu.
Yapmayın allahsız orospu çocukları yapmayın.
Bunu savunan insanlar var ya siz ne insanlıktan nasibinizi almışsınız ne de bir vicdana sahipsiniz. Ha böyle konuşuyorsunuz ya acaba bu olayı yaşayan, bu olayın içinde olan siz olsaydınız acaba aynı olur muydu? Size hiç bir sözüm yok,cidden eğitilmez,laftan anlamaz,kalpsiz,vicdansızsınız!
Potansiyel bir katil sözüdür.