1. ?.
  enfes bir kampanya sloganıdır.

  --spoiler--
  Ekmeğin fiyatını bilmediği halde, son moda çantaların fiyatını yakından takip edenler.
  --spoiler--
  2 ... tu kaka bana
 2. ?.
  başbakan'ın protestosuna kulak verenler'in de eklenmesi gereken liste.
  1 -1 ... xargn
 3. ?.
  pazar günü akşam gazetesinde gördüğüm yarım sayfa reklam / yazı. arka sayfada da takiben şöyle bir reklam / yazı vardı :

  kimler reklam vermez

  ve altında bir sürü bir sürü tanımlar bir şeyler.
  ... bambu
 4. 0.
  okumak istediği gazeteyi bulamayanlar diye cevaplabilecek sorudur.gerçekten tarafsız haber alacağı, kimseye uşaklık etmeden haber yapan yöneticileri ve yazarları olan, tabiki temel değerlerimiz hariç, kimsenin yanında ya da karşısında duramayan bir gazete bulamayanlar.
  1 ... infoman
 5. 1.
  üzerine tez yazılabilecek kadar derin bir sorudur, ve sormak için de en doğru zamandır bence şu aralar. benim yorumuma gelirsek:

  iddia ediyorum, türk halkının en az %70'i.

  gazete okumak, manşete, spor haberlerine, ikinci sayfadaki magazin haberlerine (daha doğrusu haberdeki manken resimlerine) bakmak değildir. tüm köşe yazarlarını okumak, düşünmek, yorumlamak, eleştirmek, bundan pay çıkarmaktır, tüm haberleri ayrıntılarıyla irdelemektir. ortalama 30 sayfalık bir gazeteyi "okumak" 1 saati bulur bence. tabi asla bu kadar boş zamanı olamayan/olması için uğraşmayan halkım bunu nasıl yapsın ki? 5 kişiye yılda 1 kitap düşen bir ülkede yaşadığımı unuttum sanırım. hayalciliğim depreşti. evet evet hayalciliğim...
  1 ... otep shamaya
 6. 2.
  internetin haber almak için de yeterli olduğunu düşünenler.
  ... 0006