bugün

sözlük sakinlerinin kendilerine eksi oy verenler hakkındaki fikirlerini okuduktan sonra yapılması halinde ortalığı kan götüreceğini düşündüren kampanya.

(bkz: ben o değilim)
(bkz: seri eksi oy veren ibne)
sözlükte kaosa neden olacak durumdur , zaten kimin kime ne oy verdiği bilinirdir .
(bkz: biz sizi ararız)
(bkz: NESiLLERiN KAMPANYALAR ÜZERiNE ETKiSi)
yararli olabilecek kampanyadir. *
(bkz: kimin kime verdiği bilinsin kampanyası)
(bkz: bana verirsen sana bir şey yapmam)
(bkz: ben ulu orta veremem)*
(#665412)
gereksiz bir kampanyadır.
seri eksi oy veren ibnenin ya sözlüğü terk etmesi ya da yazarların tarafından linç edilmesiyle sonuçlanır. *
desteklediğim kampanyadır. özelden nedeni sorulabilir, bir açıklama beklenebilir. hem böylelikle daha sosyal bir hava alır. aksini düşünmek korkaklıktır.
bir siktir git bakınızı pek rahat verilebilecek kampanya.
ne gereği var derler adama; sözlükten adam toplayıp üstümüze mi salcaksınız. çok korktum.

(bkz: abesle iştigal)

edit: açık boyacı ibneye bak sen.
çok yararlı bir kampanyadır. efendim ben başka bir sözlükte de bulunmuştum * bu özellik vardı hatta oy verdikten sonra entry hakkında yorum bile yapılıyordu. bu sayede kimse kafasına göre oy veremiyordu. yani adam eksi oy verdikten sonra nedenini de yazabilme cesaretindeyse öyle eksi oy veriyordu. çok yararlıydı. çünkü gerçekten seviyeli bir şekilde karşıt görüşlü kişilerle fikir alışverişinde bulunulabiliyordu. yanlış anlaşılmalar felan pek olmuyordu. zaten sırf çamur atmak amaçlı olanlar da kafasına göre eksi vermeye çekiniyordu. yani gerçekten de bence çok faydalı olacak, sözlük içi iletişimi geliştirecek bir atılım olur eğer oylayanın ismi görünürse
sadece artı oy verenleri görebileceğimiz kampanyadır. diğeri için;

(bkz: seri eksi oy veren ibne)
en boktan sözlüklerde bile olan ama kan çıkmayan, aksine yararlı olan uygulamadır, ve artık olması gereken kampanyadır. herkesi kendisi gibi çirkef, tahamülsüz ve eleştriye kapalı zanneden insanların karşı durduğu kampanyadır.
bence iyi olurdu, ama (#2670000) gibi sadece + verenleri görmek daha yararlı olur.
kampanyanın amacına ulaşmasını beklememize gerek yok. misal ben az önce serbes maganda diye birinin entrysini eksiledim.
"server durumu"nun yerine getirilebilecek uygulama * .
daha bir karmasi bile olmayan sozlugun "ayrani yok icmeye taht-ı revanla gider sicmaya" tarzindan kampanyasi.

puan diyorum, karma diyorum, heeyy!!
+ mamut bana eksi vermişisin la
- saçmaydı o yüzden şeyttim.
+ a.uğa gorum lan senin.

(bkz: iç savaş)
adres ver lan ibnenin evladi, tarzinda sözlük içi mesajlarin dolasmasina yol acacak kampanya.
(bkz: peki zeki müren de bizi görecek mi)
olması gereken uygulama, ayrıca görülsün. bana artı ya da eksi oy veren herkesi ayırtetmeden (bizde ayrımcılık yoktur) keopsda ağırlamak istiyorum sabahlara kadar.
eğer böyle bir şey yapılacaksa kesinlikle detaylı bir planlaması yapılmalıdır. öyle,
son zamanlarda diye başlayan istatistikler kesmiyor beni nitekim.
(bkz: #2761996)
herkes beğendiğini artı, beğenmediğini eksi oylama hakkına sahip olduğundan ve herkesin aynı fikirde olması sadece tatlı bir ütopya olduğundan, sözlüğü kaosa sürüklemesi muhtemel kampanyadır. kimse, verdiği ya da aldığı oy için başkasına açıklama yapmak zorunda değildir. eğer kimin oy verdiği görülürse, zaten seyrek kullanılan oy butonu iyice kaderine terkedilecektir.