bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  Dünden itibaren feci halde karşımıza çıkan, geyikçi insan tipi.Kendileri oy attığı yeri saklayarak artistlik yaptıklarını zannederken bu sırrı öğrenmekten çok hoşnut oluyorlar. Oyun gizli kullanıldığını düşünemeyip,Zaten milletçe birbirimizin mahrem yanlarını çokça merak ettiğimizden seçimde oy atılan parti de o oranda merak uyandırıyor. Son derece sinir bozucu bu insanlara ne deseniz beğendirirsiniz o da tartışılır. Akp'ye oy attım desen "ulan, laiklik elden gidiyor", chp'ye attım desen "abi baykal ya, inanmıyorum ne alaka", mhp'ye attım desen "ulan faşist misin" tkp'ye attım desen "vay gomünist, kaç kişisiniz lan oyun boşa gidiyor" gibi saçmasapan ve onları hiç ilgilendirmeyecek yanıtlar alırsıınız. Ee, toplum olarak herşeyin en iyisini kendimiz biliyoruz ya, başka hayatlara müdahale çok da önemli değil...
  4 ... yaralimasalcocuklari
 2. 1.
  öğrendiğinde ne kazanacağı merak edilen insan.
  2 ... delilah
 3. 2.
  akabininde verilecek olan şu cevabı hak etmiş insan tipidir.

  - Madem herkese söyliyecektim, neden gizli bölmelerde oy verip, kimse görmesin diye zarfa koyuyorum!!!

  (bkz: adamın başına ne gelirse ya meraktan ya da) *
  3 ... nevi sahsina munhasir
 4. 3.
  oyun gizli verilmesinin bir sebebi vardır denmesi halinde geri çekilecek kişidir.
  (bkz: mosmor)
  -1 ... rex ares
 5. 4.
  fazlasıyla meraklı olan insandır. ayrıca bu tip insanlar tüm gün boyunca pencerenin önüne oturup gelen geçene izleyip dedikodu yapmaya bayılan insanlar arasındadır.
  ... beren
 6. 5.
  x'e oy verdim diye tişört bastırmaya yetecek derecede baskı yaratacak tiptir, gıcıktır, lanet olsun sanadır.
  ... izafiyetsiz
 7. 6.
  fazlasıyla meraklı dövülesi sahıstır.
  ... thiery
 8. 7.
  bazilarina da istedigin kadar gonderme yap hangi partiye oy verdigine dair oyle mal gibi insanin suratina bakiyor e guzel kardesim sen madem anlamiyorsun illa oy verdigimiz partinin adini mi zikredelim senin zik beynin icin yani uzun lafin kisasi bu insanlar karsisindakinin siyasi fikrini merak etmez isin magazinsel ve dedikodusal yonundedir..
  ... robert terk
 9. 8.
  "ben oy kullanamdım kardeş onun için pek belli bir görüşüm yok" deyip savuşturulacak insan. ayrıca bu cevap arkasından "kullansaydın kime vercektin ?" sorusuna kızıp, sana vercektim! şeklinde cevap verilecek soruları da önceden önler.
  ... kenan
 10. 9.
  siyasi gorusunuzu merak eden vatandastir.
  ... no escape from destiny
kapat