bugün

(bkz: benim lan bu)

ayrıldığım her hatun senesi dolmadan evlendi a.k
ayrılma ne ki ayrılmayı bırak daha ortada bir şey yok az birşey birinden hoşlansam aa bu olur lan desem hemen ciddi ilişki yapıyor. sözdür nişandır evleniyor. karabahtım kör talihim.
Kişiye kendini arsenal gibi hissettirir. Sen daha hiçbir şey bilmeyen çocuğu aşır eğitirsin, dünya standartına uygun hale getirirsin. ilk fırsatı bulduğunda da senden kaçar.
Eksiklerini siz gösteriyorsunuz bu yüzden ayrılıyorsunuz sizden sonra bunları düzeltince doktorlar ve mühendisler sıraya giriyor.
Güzel bi sendrommuş. Hayırlı bi işe vesile oluyorsun.
Ayrilan, ayrildigim geri donuyor direk hic sasmadi ama o tarz bir sendromum olsa gercekten depresyon sebebi.
o kadar çok kişiden ayrılıyosan senin de kısmetin açık demektir. bunu sendroma dönüştürmeye gerek yok.
kendini kısmet açacağı gibi hissetmek yerine, ilişkilerini devam ettirebilmek için eksik olan şeylerin tespitini yapıp bireysel hatalarını bulup düzeltmesi ya da kendisini bi okutup üfletmesi, kurşun vs. döktürmesi gereken kişilerin içinde bulunduğu sendrom.
Başıma gelmesinin sebebini şuna bağladıgım olay. Sevgili kişisinin bana değer vermediğini düsündugum zaman fazla katlanamiyorum bu duruma. Değer vermediginden yakınarak ayrılıyorum. Sevgili kişisi genellikle hırs yapıp karsısına çıkan ilk kişiye fazla fazla değer vererek biraz nispet yapıyor. Biraz da sizde edindigi tecrubeyle bir dahaki sevgililerine daha özenli oluyor.
şu da olabilir, yani kişiyi kendinden o kadar tiksindirmişsin ki, önüne ilk gelenle evlenmiş.
güncel Önemli Başlıklar