bugün

En güzel örneği sözlük içi muhabbetidir. Birbirinizi tanımamanın en güzel yanı karşındakinle rahatça konuşabilmendir. Psikolog,danışman etkisi yaratabilir. Şiddetle önerilir. Tabi insana denk gelirsen eşşeğe değil.
eğlencelidir. istediğin kalıba sokarsın o kişiyi beyninde. hatta çok kızarsan eşek olarak bile hayal edebilirsin.
Konuşma sen-ben değil, fikir odaklı olur. Güzel olur.
(bkz: tanımadığım ten)
omegle chatroulette gibi sitelerde yapilabilen aktivite. Ancak yuksek dozda yarraga maruz kalinmasi riski mevcuttur.bunun disinda söylesmek isteyene pm mizin kapilari aciktir.
düşünmeden içinizi döküp, rahatlayabileceğiniz, güvenebileceğiniz kişidir.
(bkz: memento)
Kuzenimin telefon sapıgıyla arkadas olmuslugu vardir. 1 saat insan sapigiyla niye konusursa yargilamamak lazim.
güzel bir his.rahatsın amk istediğini söyle istediğini paylaş işte daha ne.
internetin en sevdiğim yönlerinden biri diyebileceğimdir. özellikle karşındakinin dış görünüşüyle alakalı hiçbir fikrin yoksa, sadece düşünceler paylaşılıyorsa ve bir ahenk de tutturmuşsanız, daha ne olsun.
yapılan konuşma türleri arasında en boktan olan konuşma türü.
(bkz: yakışıklı)
(bkz: yalnız kalpler)

sözlükte çokca yaptığımızdır ayrıca.
dış görünüşü bilinmediğinden sadece düşünceler önemli olur Ve bu yüzden de tercih ederim. severim,sayarım.
kim olduğu bilinine kadar güzeldir.
tanımadığınız insanlarla konuşmayın. katil çıkar tecavüzcü çıkar.

ünlü filozof ve ceza hukuku hakimi

infaz hukuku.
yapmak istedigimdir.ama kimsenin hayatina kimse karisamaz lafini unutan biri ile yaptigim gorusme beni bulup karakolluk olana kadar devam etti.yazik.
dünyanın en iyi rahatlama yöntemidir. karşındaki kişiyi görme ihtimalin yok, istersen bir daha konuşmazsın. istediğin şeyi, istediğin gibi, tüm egolarından ve korkularından sıyrılarak anlatırsın.
O an sen de istediğin kişi olabilirsin. Tabi eğer sanaldansa. Ama bir de bu kim acaba lan merakı hep vardır
değişik eylem.
dün gece 00.45'te biri özel numaradan aradı 45 dk konuştum, kim tanımıyorum ama bayağı bi sohbet ettim *
Kişi de kendisini tanımıyorsa uyumlu hoş bir sohbet olur.