1. 1.
  kim lan bu polat alemdar? diyen pala'yı hatırlatır.
  ... seruven44
 2. 2.
  Dalga geçmeyin ama ilk duyduğumda çizgi film falan sanmıştım. Ama düşünün tam yumurcak tv mutlu aile çizgi filmleri ismi gibi değil mi?

  Değil mi...
  4 ... lord marcus amoralist primses
 3. 3.
  bunlar şeytanı siker veresiye yapar öyle bi aileymiş
  kahvedeki dayılar söyledi.
  2 ... nobody s
 4. 4.
  3 ay boyunca 10 kişi bir otomobilde yaşama özelliğine sahipler.
  2 ... kanatlari var ruhunda
 5. 5.
  Kötü aile fertlerine en acımasızca cezalar verilmeli, mağdurlara da sınırsızca yardım edilmeli ve biliyorum hayalperest biriyim. Çünkü hiçbiri olmayacak.

  Dipnot:cahillik ve beyinsizliğin yol açtığı acımasızlık ve karaktersizliğin insanları ne hallere getirdiğine dair iğrenç bir örnek. Ama o arabada yaşayanlar, kayıp kadın ve küçük kıza çok üzüldüm.
  2 ... insectoidzz
 6. 6.
  Burda üstünkörü okuduklarım dışında gram bilgim yok. Zannediyorum buna gerek de yok.

  Belli ki leş bi vaziyet içindeler. Detayları öğrenerek, zaten taşmak üzere olan insanlıktan tiksinme limitimin sınırlarını biraz daha zorlayamam.
  2 ... lcma
 7. 7.
  dalga konusu edilen yani “ dizi olsa fena olur ” , “palu ailesi netflixte” gibi salak cumlelere maruz kalan igrenc otesi olaylari barindiran bir aile(!)

  gercekten bu olaylari bilip dalga gecenleri gordukce ulkede bu gibi olaylarin normal karsilandigini anliyorum. yazik. igrencsiniz.
  1 -1 ... son feci kedi
 8. 8.
  bazı tv programları tarafından pirim yapmaları sağlanan aşağılık bir ailedir rabbim bu aile fertleriyle bizleri karşılaştırmasın inşallah.
  ... kartalbey