bugün

açtığı abzürt konu başlıkları ve girdiği abuk entry leri sayesinde sözlükte iyi bir nam salmış ordan oraya zıplayarak insanları aşağılayan ve küçümseyen ifadeleri ile yazarların sinir seviyesini zorluyan komik adam. bizim kapıcının oğlu değilse şerefsizim dememe neden olan yazar çeşnisi.

(bkz: yeter ulan çık git)
kendini bir bok* sanan aklınca sözlüğe hava attığını sanan her başlığını gördüğümde bi siktir git dediğim yazar bozuntusudur. 6. neslin adını boka çıkaran, an itibariyle -58 karması olan yazardır.

(bkz: cool adamın çaylaklık dönemi)
bizleri bu kadar entry girmeye mecbur bırakarak amacına ulaşmış yazar(!). ben ajdar'a benzetiyorum. ya siz?
züğürdün çenesini yormaya çalışan kendine cool sıfatını takmıs yazardır.
(bkz: yolda görsem tanımam)
bunları amacına ulaşmanın mutluluğuyla sırıta sırıta okuyacağını düşündüğüm, kendini sanal ortamlarda popüler yaparak mutlu olduğunu tahmin ettiğim yazar.
(bkz: angut)
(bkz: adam derken)
athinganoi olma ihtimali yüksektir.

(bkz: athinganoi)
sonradan görme olabilir. zira akp dönemi zenginlerinde bilimsel olarak bu sonradan görmelik tespit edilmiştir. e kolay değil senelerce milletin apartmanlarını silip bokunu temizleyen insanların birden bu kadar paraya sahip olmaları, sapıtıyorlar. he burada namusuyla bu işi yapanlara saygım sonsuz geldiği yeri unutanlara isyanım, para görünce kendini karun zannedenlere isyanım var.
gaffur ajdar karışımı bi tip olsa gerek. kafasıyla değil kıçıyla başlık açan yazar modeli.
S*çsam daha güzel şekil alırdı sanırım.
(bkz: olum troll lan bu)
(bkz: dallama)
(bkz: çaycı)
(bkz: bi siktir git çay koy)
feysbuktan da soğuma nedenidir kanımca.* *
kralım diyor. bana sorarsanız bilgisayar başında hayat geçiren biri. çünkü her dakika sözlükte. kardeşim zenginsin madem git gez. burda bizim gibi fakirlerle takılma.
(bkz: ercik)
bok gibi parası olsa bile tüm gün sözlükte takılan tiki, yeme bizi...
+(amacına ulasmış yazar)
93 model lpg li şahin i olduğuna insandığım ilginç ademoğlu.
(bkz: caner)

http://www.youtube.com/watch?v=UhzBeO2Lnrg&feature=related
işte bu cool adam,

http://www.maltepe.com/fi...kulu/pinokyo/pinochio.gif
(bkz: 2009 yılı vergi rekortmeni cool adam)
(bkz: zarar ziyan)
(bkz: eşeeeen ziki)
güncel Önemli Başlıklar