bugün

anca böyle zaptediyor sanırım bu iri ve diri memeleri.
Sadece Göğüs uçlarını kapatınca giyinmiş sayılmıyoruz aslında ama Canı istemiş giymiş iyi yapmış ne diyelim.
hiç hoj değildir.

tengir emmi bu titoş abi senin ameliyat için silikon ameliyatı demişti ama inanmadık sarhojken yazmıştır gene diye. ancak bu entry şüphe uyandırdı bak şimdi *
şuna bakıp tahrik olana ne denir bilemedim. resmen iğrenç.
Bu ğörüntü ne seksy, ne kadınsı, ne naif, ne hoş.

üstelik hiç yakışmamış ve itici.
Mesela çocuğu acıksa hemen ucunu açıp emzirebilir. O açıdan emzikli kadınlar için çok işlevsel bir kıyafet.
Herkes bok atmış...

Ben kadının güzel olup olmadığıyla ilgili ahkam kesmeyeceğim. Kim neyin ne olduģunu gayet iyi biliyordur. Kimse kimseyi yemesin.

Esas problem şu bence.
Kadınlar neden cinsel obje olmaktan bu derece hoşnut?

Hem bütün itirazları buna hem de itiraz ettikleri şeye hizmet ediyorlar daha doğrusu öyle bir sektörü büyütüyorlar.

Tasmalısı, tangalısı, minilisi, derin dekoltelisi... hepsi birbirinin benzerleri.
Kar patinaj zinciri değil mi o?
en büyük vasfı yalamak olan bi ermeni fahişesinin şaşırtmayan moda tercihidir.
memeleri aşırı saldırgansa demek. zafallı kayne west. adamı parça pinçik ediyordur o memeler. bu adam yakında bunu boşar.

görsel
Bu kadından tiksiniyorum . Vicudunu güzel sanıyor onu geçtim beğenenler var bu nasıl bir vicuttur ya .
meme meme olalı böyle işkence görmedi.
Ben giydiğini düşünmüyorum tasma onu giymiş gibi daha çok.
Çok çirkin bir görüntü olmuş.

Ya bunların hiç kimsesi yok mu kim olmamış bu canım çıkar üstünden diyen çok merak ediyorum.
Ezilmiş gibi duruyor o yüzden 10 üzerinden -10.
bu kadinin nesini begeniyorlar gercekten anlamiyorum.
yuzu guzel degil. vucudu da o kadar matah degil. fakat pazarlama konusunda cok basarili.
dekolte sevdiim halde guzel degil.
ayı gibi kadının ayı gibi memelerine taktığı tasmadır. baımsız toprak parçaları adeta.
Bir ilumunati ugruna ne tasmalar batiyor...