1. 1.
    Yıllar yıllar oldu onu görmeyeli...

9 yıl geçti aradan, ne bir şey yazdı, ne inatla engelleri kaldırdı, ne de özledi. Her şey kendi istediği için, kendi istediği gibi, kendi istediği kadarmış.

Bir gün bir köşebaşında, o bursa-heykel leman sokağının başında, acı bir ayrılık konuşması, bundan sonra ancak uzaktan sevebileceğim iması ve ondan sonra her şeyin inanılmaz karışmasıyla birlikte onu sonsuza kadar kaybetmem.

Ne kadar acı bir aşka saplanmak yıllarca ve bu saplantı yüzünden ruh hastası damgası yemek, ruh hastası diyenlerin hiç büyük aşkla tanışmamış olduğunu o gün öğrendim ama yıllarca kendimi suçladım, ruh hastası mıyım gerçekten diye?

Belki de öyle ya da değil, ama rahatsız ediyor bu düşünce, terkettiğin insanı, sana aşık olduğunu bildiğin insanı ezmek kadar bir vicdansızlık türü daha var mı dünyada?

Yok bence, ya sence?

Sen de her şeyi bu kadar ince ince düşünüyor musun? Yoksa yeterince kafayı yiyip artık düşünmeyi bıraktın mı?

Aşık olduğum şehire beni gömen o kadın ve bu çukurdan 8 yıldır çıkamayan bir ben...

Birçokları geldi geçti hayatımdan ama hiçbiri onun gibi değildi, hiçbiri onun yaptığını yapamadı çünkü hiçbiri onun gibi kendini sevdirmedi.

Okuduysan teşekkürler sözlük, sevgilerle.
    ... siyah alfabe