bugün

turkcellin bip * * uygulamasında yer alan internet ödüllü soru yarışması.
görsel
görsel
görsel
garip soru çıkan yarışma.
görsel
sorular zorlanınca google amcaya danışılıp kopya çekilen eğlenceli yarışma.
görsel
günlerdir yanlış cevaplar yüzünden elendigim, sonunda 7. soruda çekilip haftalık 250 mb internet paketi aldığım yarışma.
yeni güncelleme ile sorular zorlaşmıştır.
lakin google dan kopya çekmek varken sorun değil.
7. sorudan sonra çekilip 250 mb internet aldım.
kampanya 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerlidir.
tüm soruları doğru cevaplayıp haftalık 1 gb yi kaptığım yarışma.
Ben isterim abi.
güncelleme ile yenilenmiş yarışma.
Yarışmadan elendikten veya bir ödül aldıktan sonra, bir sonraki yarışmayı beklemeden tekrar oynamak isterseniz ücret karşılığında yarışmaya tekrar katılabiliyorsunuz.

--spoiler--
Yarışmadan elendikten veya bir ödül aldıktan sonra, bir sonraki yarışmayı beklemeden tekrar oynamak isterseniz HEMEN yazarak, belirtilen ücreti ödemek koşuluyla, yarışmaya tekrar başlayabilirsiniz. HEMEN yazdıktan sonra kanal içerisinden gönderilecek onay işlemine onay vermeniz gerekmektedir. Ödeme işlemi başarılı şekilde gerçekleştiği taktirde hediye data ödülünüz hemen hattınıza tanımlanacak ve yarışmaya tekrar başlayabileceksiniz. Ödeme ücretleri faturalı hat sahiplerinin faturalarına yansıyacak, ön ödemeli hat sahiplerinin bakiyelerinden düşecektir.
Ödeme ücreti bilgileri aşağıdaki gibidir:
Yarışmadan ödül aldıktan sonra bir sonraki ücretsiz yarışmayı beklemeden tekrar yarışmak isteyen kullanıcılar 1 TL ödeyerek hem 50 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya tekrar başlayabilir.
Yarışmadan ilk aşamada elenen kullanıcılar 1 TL ödeyerek hem 50 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
Yarışmadan ikinci aşamada elenen kullanıcılar 2 TL ödeyerek hem 100 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
Yarışmadan üçüncü aşamada elenen kullanıcılar 3 TL ödeyerek hem 250 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
Yarışmadan dördüncü aşamada elenen kullanıcılar 4 TL ödeyerek hem 500 MB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
Yarışmadan beşinci aşamada elenen kullanıcılar 5 TL ödeyerek hem 1 GB hediye data ödülünü alır hem de yarışmaya kaldığı yerden devam edebilir.
--spoiler--
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.