bugün

16 liraya cevizlisi var bulunduğum yerde. Alıp deneyeceğim. Fıstıklısı 30 lira. Bence olağan fiyatı bu zaten. Ha siz illa kazınlamak istiyoruz diyorsanız 150 liraya alın bu hamur ve şeker yığınını.
Müşteri çekme amaçlı maliyetine satılıyor olabilir.
insanın içinde şüphe uyandıran baklavadır.
Sıcak yemiştm evet 12 liraydı ankara ulustan yarım kilo almıştı bir geçtim iki geçtim üçüncü bir tadına bakayım dedim sıcağına denk geldiğimden mi bilmem gatet çıtır çıtır ve emek işiydi içi boştu ama emeğine değer dedim sonuç baklava sıcakken 12 liraysa da tadı gayet doyurucu tatmin eder.
Kesfedilmeyi bekleyen muazzam lezzet. Gaziantep'te tecrube edildi.
sadece baklava için değil, pişmiş bir ürün 12 liraya veriliyorsa almayın, 12 lirayı yiyin. yok kağıt 10 lirayı yiyin, 2 lirayla da su alırsınız.
3d yazıcı ile çıkartılan baklava olabilir.
ucuz dandik ürünlerle yapılan hileli baklavadır. birde tereyağlı yazmıyorlar mı ? sonra kanser hastalıklar niye çoğaldı.

o fiyata baklava yiyeceğine süt al sütlü tatlı ya da meyve al ye. bir de birşeyin maaliyeti olur. altında ise bir hilesi kesin vardır birde çok üstünde ise keriz silkelemedir.
Böyle bir şey mi?
görsel
sene 2000-2004 arası bir şey... Ankara Necati Bey caddesinde bir kebap 49 vardı.. Ulan 7 liraya bir iskender gelirdi ama masa kadar bir şey.. Ye ye doyamazdın.. Ulan şimdi bi iskender söylüyorsun iskender iskender değil de tam bir sikender... Hem 40 lira hem de yediğimden bir bok anlamamam bir yana doymuyorum mk.
Antep düztepe’de salaş bi pastaneden aldım, ikinci dilimden sonra elektrikler gitti, şu an birşey göremiyorum!
bir ağırlık birimi olan kilo bile salt kendisi 12 liradan fazladır.
Kilosu 12 mi. Baklava olduğuna emin misiniz ?
sözlüğün maaş ortalaması baya yüksek olduğu için yadırganmış olsa gerek ulan asgari ücretli çalışan (çoğu işveren asgari ücret gösterip vermiyor bile) nasıl yiyecek baklavayı ? sizin çöp dediğiniz iki tane baklavayı eve götürebilmek için sabahtan akşama kadar köpek gibi çalışan insanlar var gayet yenir beğenmiyorsanız gidin o 150 tl lik baklavanızdan alın.
Rüyama girmiş baklavadır.
Ulan ne saçma şeydi. ingiliz otel misafirlerine otel dışından baklava alınıyor. Adamlar bana ödeme yapacak, ben bellboylar para kazansın diye 20 lira diyorum, nasılsa kilosu 12 lira ya. Meğersem baklavanın sarılı olduğu kağıtta 8 yazıyormuş. Şerefsiz ingilizler sen bizi mi şaapıyorsun burada 8 yazıyor diyor. Ben 8 liraya baklava mı olur lan it diyorum, kendime de içten kızıyorum sen yönetici adamsın sanane bellboyun kazandığı paradan diye. Heriflerle baya itiş kakış oldu, uyandım. Nasıl bir bilinç altım var lan benim.
Safi zarar.
Büyük ihtimal kağıttır.
Tavuk döner+ayranın 3 lira olduğu coğrafyadır. Tam bir ucuzluk cenneti. Enflasyon sıfır.
menşei öğrenilmeden yapacağım yorumların yanlış olabileceği tatlı türüdür, zira anavatani diye söylüyorum şehrimde aynı fiyata çok güzel örnekleri bulunabilmektedir.
Suri isidir.
Kilo miktarı 12dir yani 12 kgdır. imkanı yok bir kgı 12 TL olmaz.
Şerbetli yufkadır o.
bu baklava turkiyede uretiliyor zaten olmasi gereken fiyat bu.
dunyanin bir ucunda yasayan bu meslegi icra eden son adamin yaptigi bir urunmus gibi abartili bir fiyati var.
sanki dunyanin en nadide seyi fistik kilosu 100 bin lira aq.
Bu zamana göre en ucuz baklavadır.

Ulan fakir tatlısı olarak bilinen tulumba bile 20tl oldu.

Not: tulumba benim için en güzel tatlılardan biridir, baklava yerine her türlü tercih edebilirim.
kutusunu yemek daha sağlıklıdır öldürmeyin kendinizi.
güncel Önemli Başlıklar