bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  titan şeklindeki bir örgütlenmeyle ucuz zayıflama içecekleri satan üfürük bir ulus-ötesi şirketin küçük toplantılardan sonra kısa yoldan zengin olma umudu aşılayarak sokaklara saldığı hayatta tutunamayan ancak umudunu yitirmemiş insanların üzerlerindeki rozette yazan slogan.
  4 ... erich_from_istanbul
 2. 2.
  arada bir el ilanı dagıtan insanların yakasında bulunan rozet, lakin bu insanın el ilanı verdigi insanların (ozellikle bayanların) cıldırmaması hayret verici bir olaydır, zira el ilanı verilen insana acıkca sen sismansın denilmiştir
  ... dopdop
 3. 3.
  haber için toplantılarına bir müşteri gibi katıldığım grubun rozetlerindeki slogan.
  vatan caddesi'ndeki Akgün otelde toplantı başladı. ilk önce ufak bir giriş yapıldı. tanıtım falan filan. daha sonra "supervizor" dedikleri adamlar gelmeye başladı. Bu adamların gruba kattığı o kadar insan var ki, aylık gelirlerinin 30 ila 40 milyar arasında değişmesi benim "ulan bendemi satsam" dememe yol açtı. Ardından Titan saadetler zincirindeki gibi alkışlamalar ve "hey hey hey" diye tempo tutmaya başladılar.
  çok sağlam para dönüyordu ve insanlar o kadar heyecanlıydı ki çok para olduğu belliydi.
  ... maksat muhabbet
 4. 4.
  sen paradan haber ver gerisini merak etme denilen tezgah oyunu.böyle şeylere güvenmemek lazım.en güzel zayıflama yöntemi=az bira+spor(futbol bile olur)+düzgün öğünlerde yemek yemek+gece yemek yememek.(ben bu yöntemle 14 kilo verdim.)
  1 ... hakande84
 5. 5.
  bir otobüs yolculuğunda karşılaştığım yüzsüzlükte sınır tanımayan bir adamın yanıma oturmasıyla bunlar hakkında biraz fikir sahibi oldum, yol biraz uzundu ve adam 1.5 saat boyunca hiç susmadan anlattı, yok kendi işini bırakmış sırf bu iş için, ayda 3 milyar net geliri varmış falan filan.. sonra çantasından bir albüm çıkardı daha önce kullanıp zayıflamış(!) insanların fotoları ki ben o adamı ab-shaper reklamında da görmüştüm, en son ne düşünüyosun dedi bende iyi akşamlar kolay gelsin sana başarılar diyip yanından kalkıp gittim. * *
  1 ... spectracef
 6. 6.
  insanlarda merak uyandirarak onlari iclerine cekip cok gaz toplantilar yapip cok para kazanma hayalini insanlara asilayan mantikla hareket eden bir sirketin meraklandirma taktigidir benimde bir tanesine katilmisligim vardir cidden fena degildir ama bu ise girmek demek hayatinizdaki baska isler yapamayacaginizin resmini cizme durumsalinizdir bir coban geldi ve ayda 15 milyar kazandigini falan anlatti hatta ilk okul 2den terk oldugunu soyledi
  1 ... markasiz
 7. 7.
  çeşitli şekilde dolandırma metodu uygulayan pazarlamacılardan birinin sloganı
  1 ... vezir tonyukuk
 8. 8.
  Bu rozeti taşıyan bir kişi de benim bir arkadaşımdır, kendisi beslenmeden, diyetten, sindirimden vs. vs. nerdeyse hiçbirşey anlamaz. Fakat şirket tarafından ezberletilen bazı sözlerle bilgisi zaten "0" a yakın olan ve umutsuzca şişmanlığı kabul etmiş kişiler üzerinde etkili olabilir. inanmayın.
  ... baybars
 9. 9.
  genellikle zayıf kişilerin yakalarında bulunan bir rozet olup, tarihte kendi kilosunu kontrol etmekten aciz şişko bireylerin yakalarında var olduğu da gözlenen yazı.
  -1 ... asiti kaçmış kola
 10. 10.
  genellikle kalabalık yerlerde, metroda vs. insanın karşısına çıkan "tutunamayanlar"ın yakalarındaki rozettir. bir allah'ın kulunun da bu adamları çevirip, "nedir bunun yolu?" diye sorduğunu görmedim.
  1 ... art ist