1. 1.
    Hayatta kınamam kimseyi.
    4 ... vatansever terorist
  2. 2.
    Cümlede insan kelimesi geçtiği için hiç bir şey düşünmem.
    -1 ... desarjstx
  3. 3.
    Ben kilo alma sorunu yaşayan biri olduğum için kilolu birini görünce bi 15 kilosunu bana aktarabilse keşke de ikimiz de bi rahata ersek diye içimden geçiriyorum.
    2 -2 ... enes55
  4. 4.
    Yemiş yemiş... gerisini biliyorsunuz.

Kınıyorum kınıyorum devam da edeceğim başıma gelene kadar.
    1 -4 ... kendihalindeyazarx
  5. 5.
    valla bugün dükkana 3. kez müşteri olarak gelip ''nasılsınız'' diye hal hatır soran kız balık etlinin 2 tık üzerindeydi ve 1.78 boy, 55 kg'lık ben ''içten'' değil ''kendimden'' geçtim.

hem de 3. kez.
    -1 ... bir idealistin ta kendisi
  6. 6.
    Ha maşallah diyorum. Ben de 110 kiloluk bir birey olarak durumunu anlayabiliyorum. Lakin beni gören max 90 kilosun diyor arada 20 kiloluk bir açık var şimdilik sağlığıma bir engeli yok ama ilerisi için sakıncalı.
    1 ... meruem
  7. 7.
    Bazen çok tatlı görünüyorlar insanın gülmesi geliyor.
    ... prates
  8. 8.
    Neden kendine bunu yapıyor?

bir zamanların kilolusuyum. Normal kilo sınırları içinde bile bir kaç kilo alınca kendimi rahatsız hissediyorum artık. O bel simidi biraz olsun ortaya çıksa sanki biri belimden sarılmış asılmış gibi oluyor.

Nefes nefese kalıyor, giydiğini beğenmiyor, çok terliyor, sivilceleri çok fazla, belki bacaklarını karnına çekip oturamıyor, yazın yanlış kıyafet seçerse pişik oluyor, kabinde kıyafet denemek işkence.. bunların tümünü yaşıyor. Biliyorum.

Kilo vermek o kadar da zor değil. Gerçekten zor değil.

Bunu kendine neden yapıyor diye düşünüyorum.
    5 -1 ... nammu
  9. 9.
    Bende diyorum ki allahım ben niye böyle değilim. O kadar da yiyorum yine 54 yine 54 fiti m kilom falan yerinde ama bi kilolu olamadım ya içimde kaldı .
    -2 ... ayinyirmialtisiidi
  10. 10.
    Hiçbir şey geçmiyor. Bir insan kilolu diye neden bir yargıya varmak zorundayız? Çok çok kilolu bir insan görürsem eğer rahatsız olduğunu düşünürüm. Ki rahatsızdır da. O da istemiyordur öyle olmayı. Umarım halleder der geçerim. Bana me milletin kilosundan? Çok saçma.
    8 ... t i b b