bugün

10 üzeri 3.yani 1000.
(bkz: sen kilo mu verdin)
(bkz: sen kilo mu aldın)
ben de çok var ve bu konuda oldukça paylaşımcıyım gelin alın, biri beni şu gıdıktan kurtarsııın.
kadınların en büyük problemi
(bkz: mühendislik yaklaşımı) gerektiren sorularda nedense cevapta hep eksik bulunan ve bulunmadığı içinde sorudan puan yerine babayı aldırtan birim değeri
birimlerin önüne getirilerek değerini 1000 kat büyüten ön ektir küçük k harfi ile gösterilir.
havacılıkta "k" harfinin kodlanması için kullanılan isim. tüm dünyada standarttır.
(bkz: uluslararasi telsiz kodlari)
genelde bayanların göbeğinde biriken insana off dedirten 0 bedenlere hayranlıklamı yoksa kızgınlıklamı baktırtan olay.
insanlığın en büyük problemlerinden biridir. hatta amerika'nın çoğu obezdir
fazlası bir kadında kıldan sonra en kötü duran şeydir. hatta neredeyse kılla kapışır.

o derece.
kadınların korkulu rüyasıdır.Özellikle Türk kadınları'nın genellikle basen bölgesizde toplanan bu fazlalıklar baş belasıdır.
sempatik oldukları kesindir fakat tanrının sevmediği insanlardır kilolu yaratıklar. zira vücudu şişman olan alimi düşman edinen bir yaratıcı vardır.
ayrıca lokman hakim oğluna verdiği nasihatta midesini yemekle doldurmamasını aklının eksik ve anlayışın kıt ve zayıf olacağını söyler.
kilolu insanlar sevilmezler ayrıca nefislerine hakim olamayan bırakın dünyada yesinler lezzet ve şehvetle geçinsinlerdendirler.
bu güne kadar kilo konusunda şunu çok iyi anladım. kilo dendiğinde bayanlar için durum çok farklı, çok fazla şey ifade ediyor. bu da bedensel görüntü ve öz güven meselesinden olsa gerek.
Her türlü şekilde vermeye çalıştığım ama aksine aldığım, bir çok insanın ve benim korkulu rüyam, ve şu anda bende yaklaşık 200 adet olan şey.
öz güveni yıkan, kadınların çok fazla sorunu olan bir konudur.
bazılarının alamadığı, bazılarının veremediğidir.
1 kilo; 3500 kaloriye eşittir.
yerçekimi yani newton yasası ile ölçülebilen bir ölçü (miktar) birimi.
syndicate oyunundaki esas oğlan.. ölmek bilmeyen yavşak.. çipli pezo..
görsel
havacılıkta ve nato'da K harfinin kodlanmasıdır.
ayrıca hiçbir insana yakışmayan fazlalıktır.
insanların ağırlığını ifade etmede kullanılan birim .
derttir. alırsın olmaz verirsin olmaz nereye koysan yakışmaz.
3 dirhem kadardaki gizli ölçü.
güncel Önemli Başlıklar