bugün

uyarılan kişiyle yan yana yürümekten utandığı her halinden belli olan kişidir kendisi.

yapma hayrettin, sen everton'sın; orta sıra takımısın, senin payına düşen bu, zorlama daha fazla.
o an tokadı yiyip terk edilen sevgilidir.
"iyi siktir git" denilesi sevgilidir. zaten o sözlerinden sonra sevgili değildir.
(bkz: benim olmazsan taciz ederim)
serbest çağrıştı.

Belki de sevgilisinin iyiliğini düşünüyordur, sevdiceğim bu yaşta bu kilodaysa ileride kalp krizi, şeker, tansiyon riski var. En iyisi tehdit edeyim de zayıflasın demiştir.
şakası bile kaldırılmaz bu sözün. tamam kilolu olmak hoş bişe değil de bunu demenin bin türlü yolu var, her şeyden önce göze hoş gözükmeyi geçtim sağlık önemli şey.

ha bir de, bunu illa erkek söylemiş gibi düşünmeyelim lütfen. ama sanırım bu dangalaklığı bir tek erkek yapar..
sevgili değil sevgisizdir.
sağlık için tehdit ediyorsan bile büyük bir sorundur. kilolarından değil, bu sevgiliden kurtulunması gerekir.
dürüstlükte üstüne tanınmayan sevgilidir.
aşkın gözü kördür tabusunu kıracak sevgilidir.
bazı balinaları rahatsız etmiş sevgilidir.
ben ileride kalp tansiyon rahatsızlıkları yaşayacak olan , genç yaşta göçüp gidebilecek beni de üzecek kendisi de hep acı çekecek hastane hastane gezecek olan bir sevgili istemiyorum demektedir.
ben payından fazlasını yiyen, sanki kıtlık varmışçasına yağ depolayan bir sevgili istemiyorum demektedir. yaklaşık 7 milyar insan var şu dünyada senin payına o kadarı düşüyor mu ki fazla yiyip depoluyorsun?
kendi kendisini frenlemeyi bilmeyen yer içer sıçarım hayat benim değil mi diye düşünen göze hitap etmediği gibi, kişisel irade problemleri olan açgözlü birisiyle bir ömür yaşayamam demek istemektedir.
azıcık karşı tarafla da empati yapılması gerek. o göbeğinizle ne yapsın sizi , üstünüze çıkıp pilates mi yapsın?
kendi fiziği düzgünse ve sevmeyi fedakarlık yapmayı biliyorsa; karşıdakinden de aynısını istemekte haklı olan sevgilidir.
intikam alması gereken sevgilidir. sizde ona yine mi bamya diyin başka yerde. sonra öpüşün barışın.
açık sözlü ve dürüst sevgilidir.
göbeğimden aşağı kasım paşa denilesidir. yada ayrılırsan bebeğime, ayrılmassan göbeğime kadar da denebilir. ya da fantezi aramayın amk, ayrılın gitsin.
siktir git zayıf birini bul ol zaman denilmesi gereken sevgilidir.
tehditkar bir cümle, söyleyen kişinin etrafında fazla dolaşmamak lazım.