1. ?.
  kilo verme hırsıyla insanların yedikleri yemeklerden çok fazla kısarak kendine eziyet etmesi durumudur.

  (bkz: kibrit kutusu),
  (bkz: bir dilim ekmek).
  -1 ... present tense
 2. ?.
  gereksiz yapılan şeylerdir. bu yüzden eziyete dönüşür. abur cubur yemeyin kafi miktarda ağırlık çalışın çok az da ekmekten kısın kilo vermezseniz gelin yüzüme tükürün. bir de hayvan gibi kola içmeyin aman deyim.

  ne o kibrit kutusu büyüklüğünde peynri falan insansınız lan siz. 350 kilo değilseniz hiç gerek yok.
  1 ... ronaldogu
 3. 0.
  tiroit bezi bozuk olan metabolizması hızlı çalışan kişilerin kilo alma sorunu varken , neden bilim insanları bunu araştırarak insanlara zayıflama ilacı yapmazlar anlamış değilim
  ... kingofthesky
 4. 0.
  şayet kişide insülin direnci yüksek ise zulüm 3 kat daha da artar. dünyanın en büyük paradoksunu barındırır çünkü bu hastalık. kişi, insülin direncini kırmak için kilo vermek durumundayken insülin direnci yüksekliği kişiyi kilo almaya teşvik eder.
  ... emmo
 5. 1.
  http://mevsimlerdenroma.blogspot.com

  okunup incelenirse bi' de üstüne feyz alınırsa eziyete değil keyfe dönüşecektir.
  1 ... imla
 6. 2.
  sağlık problemi yoksa yemeği çok sevmekten ötürü bir eziyettir.

  ben yemeğimi az yiyorum sporumu da yapıyorum ama yinede veremiyorum diyorsanız öncelikle hastanenin endokrin servisine gidiyorsunuz. doktor size bir takım testler veriyor. şeker yüklemesi yapılıyor vs. bunlar sonucunda kilo vermenize engel teşkil edecek bir problem varsa gün ışığına çıkıyor. belkide metabolizmanız yavaş çalışıyordur. hal böyle olunca da kilo vermek zordur ne kadar didinseniz de. eğer öyle bi durum varsa doktor size ilaç verir. zaman içinde metabolizmanız normal hızında çalışır. bu süreçte spor ihmal edilmezse, yenilene dikkat edilirse kilo verirsiniz, evet. yemeğinizi yavaş yiyin. mümkün olduğunca fazla çiğneyin. kalori olarak az hacim olarak fazla yiyecekler tüketin. öncelikle doktora gidin ama. bazı hastanelerde kan testleri yanlış çıkabiliyor. işinizi sağlama alın iki hastaneye gidin. testleri karşılaştırın. ertelemeyin.
  ... selenizm