1. 58.
    Gençler bu başlıktan medet uman kesim beslenmene dikkat et, düzenli spor yaptan öte daha radikal tavsiyeler bekliyor bakın burada bi anlaşalım. Onun için hazırsanız ben söylüyorum. Gastroenterit olsunlar. En az 3-4 verdim ben ki zayıfım yani ona rağmen. Özellikle dehidrate kaldığını dönemde tartılırsanız sonuçlar daha şaşırtıcı oluyor. Hehe gastroenterit olsunlar efenim.

Edit : ironiden de anlamıyorlar eksileyeceğinize bir geçmiş olsun deyin
    3 -5 ... beyazimsi gri
  2. 59.
    sabah aç karnınıza su için, şekeri ve hamur işini bırakın yağlı yemeyi azaltın.
    ... yazar ne arar la uludagda
  3. 60.
    Tutun o boğazı azıcık.
    1 ... laboummm
  4. 61.
    ya yemeği azaltacaksınız, ya da spor yapacaksınız. ikisi bir arada en doğrusu olur. günün sonunda; normalinde aldığınız kaloriden, daha az kalori almış olmanız lazım. yemeği azaltamıyorsanız, sporla kaloriyi eritin.
    2 ... of bir sus
  5. 62.
    Mantıklı diyet yapın açlıktan ölüyorsunuz sonra yemek görünce Afrikalı gibi davranıp verdiğiniz kiloyu x2 alıyorsunuz.
    4 ... alexabiniz
  6. 63.
    Su için su.
    Ekmek ve hamur işini kesin.
    Şeker kullanımını azaltın.

2 hafta uygulayıp kilo veremedim diyen varsa doktora gitsin bi sorun var demektir.
    2 -1 ... romeosuzjuliet
  7. 64.
    Yemekten yarım saat önce büyük bir bardak su için. Her gün yürümeyi alışkanlık haline getirin. Her şeyi yiyin ama kararında yiyin. Raf ömrü olan gıdalardan uzak durun. Bunlar yetecektir.
    5 -1 ... arinel
  8. 65.
    sözlükten medet ummayı bırakıp bir diyetisyene gidin arkadaşlar.
    2 ... meet me in the same poem
  9. 66.
    her canınız sıkıldığında yemek yemeyin. mümkünse kendinize bir uğraş bulun. spor yapın, spor yapacaksanız diyet uygulayın. öğün aralarında meyve yiyin ama kardeşim gibi bir oturuşta 10 tane mandalina yemeyin. falan filan gerisi gelir zaten.
    ... herkesin hayatina karisan adam
  10. 67.
    yemeyin canım ye-me-yin.
    2 -1 ... yapacakbiseyyok