1. 11.
  Önce irade gerek. Diyetisyene istersen milyarlar dök. iraden yoksa o iş olmaz. Diyetisyene gidecekseniz önce kendinize neden kilo vermek istediğinizi söyleyin. Sağlıklı olmak, güzel görünmek, istediğim bedeni giyebilmek. Bunlardan biri yeterli. Diyetisyene gitme sebebiniz ise onun sizi ikna etmesi değil, günlük kalori miktarınızı hesaplamak ve karbonhidrat-yağ-proteini dengeli bir şekilde almanızı sağlamak olmalı. Yani hadi yarın diyetisyene gidip tüm kilolarımdan kurtulacağım diye bir şey yok. Önce kendinizi ikna edin. Ve bence öncelik 36 bedene girmek değil sağlıklı olmak olmalı. Ayrıca lütfen şu zayıflama haplarını kullanmayın. Her gün haberlerde neler görüyoruz? Kilo vereceğim derken sağlığınızdan olmayın.
  3 ... kahvemle
 2. 12.
  Ramazanı bir fırsat olarak kullanın. iftarda ezan okununca kocaman bir bardakla su içip şişin. Zaten sonra yemek yiyemeyeceksiniz. Bak bunu kullanın. Kanıtlı bir yöntem.
  3 ... yazmayan yazar bu
 3. 13.
  Aşık olun.
  4 -1 ... sozleriyle alkis alan yazar
 4. 14.
  ben kilo vermek isteyenler kısmından ileri gidemiyorum. Çünkü canım ne zaman ne yemek isterse imkanlarım doğrultusunda yemekten asla gocunmuyorum. sanırım bunu yapmamak zayıflamaya yarayacak bir tavsiye mahiyetindedir.
  5 ... maavi
 5. 15.
  Bir bobreginizi satın hem zayiflarsiniz hem para kazanirsiniz.
  3 -2 ... jerry m
 6. 16.
  Bok yiyin töbe yarappim hep aynı tavsiyeler gerçi hoş ne bekliyorsan. Zaten Zayıflamak istiyorum de herkes canan karatay mübarek.

  Neyse kendi imkanlarımla bir buçuk ayda 10 kilo verdim ne diyelim durmak yok.
  3 ... amintobello
 7. 17.
  Askere gidin.
  2 ... tobbetulugenc
 8. 18.
  Aç bırakmayın kendinizi ama bildiğin aç evet o şekilde de kilolardan kurtulursunuz ama kilolar ile birlikte sagliginizdan da kaybedersiniz kilo vermek kısa dönemde yapılarak sağlıklı olmaz.
  2 ... kusursuzdengesiz
 9. 19.
  Junkfood dediğimiz abur cubur vs. Uzak durulmalı, günlük kalori ihtiyacı hesaplanıp onun çok fazla değil 200 kalori altında alınmalı ki kilo verme sağlıklı olsun. Spor da yaparsanız yararınıza tabi.
  5 ... universe
 10. 20.
  Minimum girdi, maksim çıktı denklemi.
  3 ... onickihavari