bugün

Hamur işlerini ve şekeri olabildiğince azaltmaya çalışın.
Boğazınızı tutun, spor yapın. Hiç olmadı yürüyün. Ve 2 kilo alsanız dahi ne olacak ya moduna girmeyin. Her ay 2 kg, senede 24 kg. Allahım yine zehir gibiyim.
sözlük kızlarının verdiği tüm tavsiyelerin tersini yapın.
sebze ve meyve ağırlıklı dengeli beslenin...

az kilo verirsiniz, yavaş yavaş verirsiniz ama sağlıklı verirsiniz.

yazıktır yüklenmeyin kendinize. ama ne olursa olsun hareket de edin.
Strese girin .
tek tavsiyem yememek. sadece yemeyerek ve akşamları leslie boosted walk yaparak 16 kilo verdim.
Su diyeti?
bol bol seks.
her gün 10 bin üzeri tempolu yürüyüş yapın 2 aya kalmaz fit vücudunuz olur.
Evet selamun aleyküm a dostlar. Deprem korkusuydu, bayramdı, aşk acısıydı derken ve bazı şeylerime çok güvendiğimden götü göbeği salmışız meğer.

Sexy bir chubby memeleriyle de barışıktır ama 2 aya dügünümüz var. Benim o akşam damattan sonra düğünün en yakışıklısı olmam gerekiyor. (işte abime ayıp olmasın diye damattan sonra dedim yazık)

Evet tavsiye alayım lütfen.
Spor yapmak, 3 beyazı olabildiğince azaltmak, az yemek ve akşam 17.00'dan sonra bir şey yememek. Özellikle aralıklı oruç çok işe yarıyor.
kilo verin.
Az da olsa hem yemeye içmeye dikkati, Hem sporu eşzamanlı götürmek. ikisi beraber olunca daha kolay veriliyor.
smoothielerin sebze ağırlıklı olanları çok güzel zayıflatıyor. bunun için de tabii el blenderına ihtiyaç var. Ben phılıpsten çok uyguna almıştım ve o ay çok sıkışığım diye de vakıfbank world kartıma 3 ay faizsiz taksitlendirmiştim.
Çok güzel bir kızla internette tanışın ,buluşun tipinizi ,kilonuzu beğenmesin.hirs yapın ve diyete başlayın.
görsel